Siunčiama nuotrauka

Projektas “Stok į kovą prieš patyčias ir narkomaniją”

Paskutiniu dešimtmečiu ypatingas dėmesys pradėtas skirti patyčių mokyklose problemai. Įgaudamos vis naujesnes formas patyčios plinta tarp įvairaus amžiaus vaikų, gilindamos socialines visuomenės problemas.

Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos pagrindinio ugdymo skyriaus 6 j klasės mokiniai 2014 m. lapkričio mėn. dalyvavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato ir UAB „Tele 2“ vykdomo projekto „Stok į kovą prieš patyčias ir narkomaniją“ aktyviausių kovotojų prieš patyčias konkurse. Pagrindinis projekto tikslas – vykdyti patyčių ir narkomanijos prevenciją Kauno mieste. Projekto metu formuojant socialinius įgūdžius buvo skatinamas mokinių aktyvumas ir iniciatyvumas siekiant užkirsti kelią patyčioms. Be to, vykdant projektą Dainavos policijos komisariato specialistė L.Kisarauskienė organizavo susitikimą diskusiją „Tiesa apie narkotikus“, su mokiniais kalbėjo policijos kriminalinės žvalgybos atsargos komisaras G.Smoliakas. Mokiniams patiko įtaigus ir vaizdingas svečio pasakojimas apie narkotikų vartojimo pasekmes, žalą asmenybės brandai. Susitikimo metu G.Smoliakas atsakė į visus vaikų klausimus.

Narkomanijos bei patyčių prevencijos projektai ypatingai aktualūs socialinės rizikos grupės vaikams, jie padeda suvokti, kas iš tikrųjų yra patyčios ir kokios sunkios gali būti narkomanijos pasekmės žmogui, jo šeimai.

Kauno Aleksandro Puškino gimnazijos

direktoriaus pavaduotoja ugdymui Liana Švačko

 

Skip to content