Kviečiame dalyvauti Kauno pedagogų kvalifikacijos centro organizuojamuose Veiksmo savaitės „BE PATYČIŲ 2017“ renginiuose

Kviečiame ugdymo įstaigų vadovus, mokytojus, auklėtojus, socialinius pedagogus, psichologus, Vaiko gerovės komisijos narius, mokinius, tėvus, miesto bendruomenę dalyvauti Kauno pedagogų kvalifikacijos centro organizuojamuose Veiksmo savaitės „BE PATYČIŲ 2017“ renginiuose.

Tikslas – sutelkti pedagoginės bendruomenės dėmesį į patyčių problemą. Įvertinti, kaip sekasi mažinti patyčių paplitimą, ar sistemingai taikomos pakankamai efektyvios priemonės šiai problemai spręsti. Visomis priemonėmis stabdyti patyčias ir skatinti draugišką elgesį.

Veiksmo savaitės „BE PATYČIŲ 2017“ renginiai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content