„Kūno kultūros specialisto darbas – kelias į sveiką ir fiziškai aktyvią jaunąją kartą“

Kauno pedagogų kvalifikacijos centre 2018 m. birželio 27 d. vyko Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro ir Kauno pedagogų kvalifikacijos centro organizuojamas teorinis – praktinis  seminaras kūno kultūros mokytojams „Kūno kultūros specialisto darbas – kelias į sveiką ir fiziškai aktyvią jaunąją kartą“.

Seminarą vedė Lietuvos sporto universiteto dėstytoja, trenerė doc. dr. Simona Pajaujienė.  Jo metu buvo aptariami ir nagrinėjami šie teoriniai ir praktiniai aspektai: funkcionalaus kūno samprata, laikysenos problematika, lankstumo ir stabilumo lavinimas – naujas treniruotės konceptas, kūno vaizdo problematika ir jos priežastys, sveikos gyvensenos manija – ortoreksija ir bioreksija, valgymo sutrikimai jaunimo laisvalaikio sporte ir jų atpažinimas. Mokytojai atliko praktines pratybas, išbandė naujas pratimų atlikimo technikas ir užduotis. Gavo daug patarimų kaip atlikti pratimus taisyklingai, nežalojant organizmo. Suteiktos konkrečios rekomendacijos, ką galima ir ko nederėtų daryti kūno kultūros specialistui.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content