Kauno mokyklų mokiniai – 2015 metų etikos konkursų nugalėtojai

2015 m. gegužės 15 d. Lietuvos edukologijos universitete tradiciškai buvo minima Tarptautinė etikų diena, kurios metu buvo pasveikinti 2014-2015 mokslo metų etikos konkursų nugalėtojai. Kaip kiekvienais metai puikiai konkursuose pasirodė Kauno bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai. Respublikinio 9-10 klasių mokinių etikos konkurso nugalėtoja paskelbta Kauno VDU „Rasos“ gimnazijos mokinė Viltė Mankevičiūtė, kurią parengė etikos mokytoja metodininkė Daiva Roževičienė. III vietą laimėjo Kauno Milikonių vidurinės mokyklos mokinė Vika Praspaliauskaitė, kurią parengė etikos mokytoja ekspertė Polina Žemaitienė. Respublikiniame 11-12 klasių mokinių etikos konkurse I vietą laimėjo Kauno VDU „Rasos“ gimnazijos mokinė Agnė Ališauskaitė (mokytoja Daiva Roževičienė). Jai buvo įteikti marškinėliai, ant kurių 37 kalbomis parašyta „Aš laimėjau 2015 metų etikos konkursą!“. Nugalėtojams įteiktos Lietuvos etikos mokytojų asociacijos padėkos ir konkurso rėmėjų dovanos. Pagerbti ir etikos mokytojai, parengę geriausiuosius.

Tarptautinės etikų dienos šventės dalyviai ne tik vaišinosi tradiciniu TED tortu, bet ir išklausė įdomius konferencijos „Rūpesčio bei rūpinimosi trajektorijos“ pranešimus bei dėstytojo M. Ruzo paskaitą „Kodėl žmones suprasti sunkiau negu nuskristi į Marsą“. Etikos mokytojai dalyvavo LEMA visuotiniame suvažiavime. Diena buvo išties turininga ir įdomi, buvo daug temų diskusijoms apie aktualias šiandienos vertybes.

Švietimo ir ugdymo skyriaus informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content