Kauno moksleivių – Respublikinių etikos konkursų ir Lietuvos XX filosofijos olimpiados nugalėtojų – šventė „Kelionė į save“

Gražią ir saulėtą gegužės 25 d. Kauno Vinco Kudirkos progimnazijoje vyko Respublikinių etikos konkursų ir Lietuvos mokinių XX filosofijos olimpiados dalyvių ir nugalėtojų šventė „Kelionė į save“. Šventės dalyvius muzikine programa pasveikino Vinco Kudirkos progimnazijos mokiniai, vadovaujami muzikos mokytojos Svetlanos Mockienės. Sveikinimo žodį mokiniams tarė progimnazijos direktorė Danguolė Bagdonienė, Kauno švietimo skyriaus vyriausioji specialistė, etikos, filosofijos ir tikybos dalykų koordinatorė Vera Vasiljeva.

Kauniečiai jau tradiciškai respublikiniuose etikos ir filosofijos renginiuose pasirodė puikiai. Lietuvos mokinių XX filosofijos olimpiadoje II vietą laimėjo Kauno dailės gimnazijos mokinė Aušrinė Lekstutytė, kurią parengė mokytoja Vitalija Zujevaitė. III vieta olimpiadoje skirta net trims moksleiviams iš Kauno: Kauno dailės gimnazijos mokinei Jorilei Švedaitei (mokytoja Vitalija Zujevaitė), Kauno Kovo 11-osios gimnazijos mokinei Indrei Bagdžiūtei (mokytoja Polina Žemaitienė) ir Kauno „Saulės“ gimnazijos mokinei Miglei Ašvydaitei (mokytoja Neringa Zaveckienė). Sėkmingai filosofijos olimpiadoje pasirodė Kauno Jono Jablonskio, Jėzuitų, „Santaros“, „Varpo“ gimnazijų mokiniai.

Respublikiniame 9-10 klasių mokinių etikos konkurse geriausi buvo kauniečiai ‒ I vietą laimėjo VDU „Rasos“ gimnazijos mokinys Rokas Samoilovas, kurį parengė mokytoja Daiva Roževičienė. Kauno Rokų gimnazijos mokinė Dovilė Imbrasaitė, kurią parengė mokytoja Loreta Jankūnienė, laimėjo IV vietą. Į geriausiųjų dvidešimtuką pateko dar šeši Kauno moksleiviai iš VDU „Rasos“ gimnazijos (mokytoja Daiva Roževičienė).

Respublikiniame 11-12 klasių mokinių etikos konkurse taip pat tradiciškai I vietoje buvo Kauno moksleiviai ‒ geriausiai konkurse pasirodė ir I vietą laimėjo LSMU gimnazijos mokinė Milita Songailaitė, kurią parengė mokytoja Dalia Kraskauskaitė. III vieta skirta Kauno Kovo             11-osios gimnazijos mokinei Neringai Vosyliūtei, kurią parengė mokytoja Polina Žemaitienė.

Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Vera Vasiljeva apibendrindama visada puikius Kauno bendrojo ugdymo mokyklų mokinių laimėjimus Filosofijos olimpiadoje ir Respublikiniuose etikos konkursuose, akcentavo atsakingą ir rezultatyvų mokytojų darbą, linkėdama mokiniams nuolat garsinti savojo miesto ir Lietuvos vardą pasaulyje. Lietuvos mokinių XX filosofijos olimpiados ir Respublikinių etikos konkursų nugalėtojams ir juos parengusiems mokytojams buvo įteiktos Kauno Švietimo skyriaus vedėjo padėkos, knygos ir dovanos. Šventė baigėsi susitarimu, kad kitais metais kauniečių-nugalėtojų būrys tikrai nesumažės ir pasiekimai vėl bus puikūs.

Vera Vasiljeva

Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content