Kauno miesto socialinių pedagogų metodinė išvyka

Š. m. gruodžio 9 d. Kauno miesto ugdymo įstaigų socialiniai pedagogai vyko į metodinę išvyką „Socialinių įgūdžių ugdymo ir pozityvaus mikroklimato kūrimo metodų gerosios patirties sklaida“.

Prienų „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje vyko apskritojo stalo susitikimas su Prienų ugdymo įstaigų socialiniais pedagogais. Specialistai dalinosi gerąja patirtimi siekiant pozityvaus mikroklimato kūrimo, kūrybiškai aptarė socialinio pedagogo darbo aktualijas.

Birštono kultūros centre socialiniai pedagogai išbandė interaktyvų ugdymo metodą – socialinius žaidimus, ugdančius socialinę kompetenciją, skatinančius bendrystės jausmą, pagarbą sau ir kitam, padedančius išgirsti save, suvokti ir šalinti vidinius trukdžius.

Išvyką organizavo Kauno miesto socialinių pedagogų metodinis būrelis

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content