Kauno miesto savivaldybės administracijos švietimo, kultūros ir turizmo plėtros reikalų valdybos, švietimo ir ugdymo skyrius skelbia paraiškų priėmimą mokslininko premijai gauti

Paraiškos priimamos ir vertinamos pagal Kauno miesto savivaldybės tarybos 2013 m. kovo 21 d. sprendimu Nr. T- 181 patvirtintus Mokslininko premijos skyrimo nuostatus „Dėl Kauno miesto mokslininko premijos įsteigimo“ ir vadovaujantis Kauno miesto savivaldybės tarybos 2014 m. gegužės 29 d. sprendimo „Dėl Kauno miesto savivaldybės tarybos 2013 m. kovo 21 d. sprendimo Nr. T-171 „Dėl Kauno miesto mokslininko premijos įsteigimo“ pakeitimo“ Nr. T-323 pakeitimu.
5 paraiškos egzemplioriai (1 originalas ir 4 kopijos) priimami iki 2014 m. spalio 20 d. 17 val. Savivaldybės administracijos Švietimo ir ugdymo skyriuje, M. Dobužinskio g. 6, 29 kabinete. Pageidautina, kad pridėtumėte skaitmeninėje laikmenoje informaciją CD ar persiųstumėte elektroniniu paštu: ona.visockiene@kaunas.lt
Pateikti dokumentai negrąžinami.
Mokslininko premijos skyrimo nuostatus ir paraiškos formą galite rasti Savivaldybės interneto svetainėje www.kaunas.lt Švietimas ir kultūra, Švietimas, Mokslininko premija.
Pasiteirauti galima tel. 42 34 88.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content