Kauno miesto ekonomikos mokytojų credo – „Verslumo ugdymas – viena prioritetinių ugdymo krypčių“

2015 m. gegužės 20 d., 15.00 val. Kauno miesto ekonomikos mokytojai, mokiniai ekonomikos ir verslo olimpiadų ir konkursų nugalėtojai ir svečiai rinkosi į netradicinėje aplinkoje – Kauno mokslo ir technologijų parke – organizuotą pasitarimą.

Renginys prasidėjo Švietimo ir ugdymo skyriaus ir parko atstovų sveikinimu. Pasitarimo dalyviams išsamią informaciją apie parką ir jo veiklą pristatė parko vadybininkė Ingrida Čenkutė.

Kauno Kovo 11-osios vidurinės mokyklos ekonomikos mokytoja metodininkė Renata Varnienė pasidalino savo patirtimi, tema „Reportažo metodas pamokoje“. Mokytojos skaitytas pranešimas labai sudomino susirinkusius, ypač filmuota medžiaga apie euro įvedimą Lietuvoje (pateikta žmonių nuomonės).

Švietimo ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Birutė Žeimienė aptarė ekonomikos ir verslo olimpiados bei konkurso rezultatus, pasidžiaugė mokinių pasiekimais. Mokiniai buvo apdovanoti Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjo padėkos raštais ir nugalėtojų diplomais. Įteikti komandiniai padėkos prizai Vadybos ir ekonominio modeliavimo pratybų konkurso laimėtojams. Medaliai – 21-osios Lietuvos mokinių ekonomikos ir verslo olimpiados regioninio etapo nugalėtojams.

Specialistė, įvertindama mokytojo darbo svarbą ugdant gabiuosius mokinius, linkėjo ištvermės, įteikė Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjo padėkas. Buvo padėkota ,,Aušros“ ir ,,Santaros“ gimnazijų administracijoms už sudarytas puikias sąlygas, nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą organizuojant olimpiadą ir konkursą.

Po apdovanojimų Technologijų demonstravimo centre (TDC) mokiniams ir mokytojams buvo organizuota edukacinė ekskursija, kurioje turėjome galimybę susipažinti su naujosiomis mokslo laboratorijomis bei edukacinių priemonių, inovacijų ekspozicija. Mokslo ir technologijų parkas yra fizinė arba virtuali vieta, kurioje įsikuria įmonės, atliekančios taikomuosius mokslinius tyrimus bei vykdančios kitą inovacinę veiklą ir kurioje teikiamos specializuotos pridėtinės vertės paslaugos, tokios kaip: verslo inkubavimas, konsultacijos bei technologijų perdavimas.

Džiaugiamės turiningai praleista popiete ir galimybe aptarti veiklas, pasiekimus netradicinėje aplinkoje, skatinančioje ne tik mokinius, bet ir mokytojus naujoms idėjoms!

Ekonomikos mokytojų metodinis būrelis

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content