Kauno miesto biologijos mokytojų pasitarimas ,,Biologinis ugdymas netradicinės pamokos kontekste. Gerosios patirties sklaida KTU inžinerijos licėjuje“

2015 m. balandžio 21 d . 15 val. Kauno miesto biologijos mokytojai, mokiniai ir svečiai rinkosi į Lietuvos švietimo istorijos muziejų netradicinei popietei.

Muziejuje vykstantį renginį sveikinimo žodžiu pradėjo Švietimo ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Birutė Žeimienė, muziejaus kultūrinių renginių organizatorė Ieva Brazauskaitė. Muziejininkė-edukatorė Daiva Žiurauskienė pristatė ekspoziciją „Senosios vaizdinės gamtos mokslų priemonės. XX a. p. p., kurioje eksponuojamos XX a. pradžioje Lietuvos mokyklose naudotos vaizdinės mokymo priemonės: plakatai, muliažai, maketai, herbariumai, mineralų kolekcija. Edukatorė trumpai supažindino su muziejaus edukacine veikla šioje ekspozicijoje ir galimybe biologijos mokytojams įdomiai vesti pamokas netradicinėje muziejaus erdvėje.

Kauno Juozo Urbšio katalikiškos vidurinės mokyklos 8d klasės mokiniai, vadovaujami šokio mokytojos metodininkės Daivos Liaudinskienės, supažindino su Renesanso epochos šokiais, pasidabinę įspūdingais Renesanso laikotarpio drabužiais, pristatė istorinio šokio fragmentą.

Gerąją patirtį apie KTU inžinerijos licėjaus veiklą ir perspektyvas, ugdymo naujoves savo pranešime pristatė pavaduotoja ugdymui Gitana Kubilienė. Apie biologinį ugdymą netradicinės pamokos kontekste patirtimi dalijosi licėjaus biologijos mokytoja ekspertė Rita Benesevičienė, kurios netradicinio darbo su mokiniais patirtis sudomino miesto biologus, jie pranešėjai pateikė daug klausimų.

Švietimo ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Birutė Žeimienė aptarė biologijos olimpiadų ir konkursų rezultatus, nuoširdžiai pasidžiaugė miesto mokinių pasiekimais, kūrybiškumo ir entuziazmo nestokojančiais mokytojais. Mokiniams, biologijos olimpiadų prizininkams, įteikė medalius, Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjo diplomus ir padėkas. Specialistė, įvertindama mokytojo darbo svarbą ugdant gabiuosius mokinius, linkėjo ištvermės, kantrybės. Mokinius olimpiadoms ruošusiems mokytojams įteikė Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjo padėkas. Buvo padėkota Tado Ivanausko progimnazijos ir KTU inžinerijos licėjaus administracijoms už sudarytas puikias sąlygas, nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą organizuojant miesto renginius.

Popietė išties buvo džiugi ir turininga! Linkėdami vieni kitiems prasmingo bendravimo ir bendradarbiavimo, nuoširdžiai dėkojame muziejaus darbuotojams ir organizatoriams.

Biologijos mokytojų metodinis būrelis

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content