Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinėje mokykloje vyko 10 – tų klasių protų mūšis – viktorina „25 metai laisvoje Lietuvoje“

2015 03 17 Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinėje mokykloje vyko 10  – tų klasių protų mūšis – viktorina „25 metai laisvoje Lietuvoje“. Renginyje dalyvavo 13 komandų iš įvairių Kauno mokyklų. Mokiniai varžėsi keturiose rungtyse.  Moksleiviai turėjo galimybę pasitikrinti savo istorines žinias, praplėsti akiratį, pabendrauti. Labiausiai mokiniams patiko kultūrinė dalis, kurioje buvo pateikta dešimt muzikinių kūrinių. Mokiniai taip pat turėjo galimybę išbandyti save ir savo komandos draugus kapitonų mūšyje.  Renginio pabaigoje visos mokyklos parašė savo palinkėjimus Lietuvai bendrame lape. Visada yra svarbiausia ne laimėti, o dalyvauti.  Tačiau, žinoma, nugalėtojai džiaugėsi padėkomis bei simboliniais ženkleliais, kuriuos dovanojo Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo vidurinė mokykla. Pirmąją vietą užėmė „Santaros“ gimnazijos  moksleivių komanda, antrąją – Kauno Juozo Urbšio katalikiškos vidurinės  mokyklos komanda, o trečiąją vietą VŠI KTU gimnazijos antrosios klasės mokiniai. Visada labai malonu sulaukti mokykloje tiek daug svečių.

Viktorinos rezultatai

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content