Kauno Aleksandro Stulginskio mokykloje-daugiafunkciame centre Lietuvos tūkstantmečio septintokas

Taip ir tikėtasi, taip ir būti turėjo. Septintokas Matas vėl  televizijos žinių viktorinos „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ nugalėtojas.

Šįmet jau dešimtą kartą vyko televizijos žinių viktorina „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“.   Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro 7a klasės mokinys Matas Raugevičius trečią  kartą iš eilės tampa konkurso nugalėtoju. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė birželio 20 d. nugalėtojus pakvietė į prezidentūrą. Vaikai susipažino su Prezidento rūmų reprezentacinėmis salėmis, Prezidento darbo kabinetu. Į prezidentūrą vyko ir Mato mama Jurita Raugevičienė, mokyklos-DC ikimokyklinio ugdymo pedagogė. Puikūs konkurso rezultatai,  tai pirmiausia Mato ir jo mamos nuopelnas.

Septintoko sumanumas, kūrybingumas visada matomi mokykloje-DC. Matas aktyvus ateitininkas, pilietiškas ir visuomeniškas. Jo sukurta savita matematinė skaičiavimo sistema, leidžia greitai orientuotis skaičių pasaulyje. Renginių metu visada matome smuikuojantį Matą, pritariantį mažųjų folkloro ansambliui ,,Radastėlė“. Matas ir geografijos žinovas, ne kartą laimėjęs konkursuose ir olimpiadose. Respublikiniame geografijos Česlovo Kudabos konkurse  šįmet – nugalėtojas, apdovanotas kelione į Koperniko mokslo centrą Varšuvoje.

Kauno Aleksandro Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenė tiki, kad puikiai įvertintos žinios ateityje bus naudingos Lietuvai.

 

Jolanta Urbanaitė,

Kauno A. Stulginskio mokyklos-DC

direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content