Kauniečių pergalės Alytaus regiono mokyklų Mokinių mokomųjų bendrovių konkurse-mugėje

2015 m. kovo 19 d. Alytuje, prekybos centre „Maxima“, esančiame Santaikos gatvėje, vyko Alytaus regiono mokomųjų mokinių bendrovių konkursas – mugė, kurioje dalyvauti buvo pakviestos ir Kauno miesto Mokinių mokomosios bendrovės. Mugės metu mokiniai prekiavo įvairiais rankdarbiais, orginaliomis dovanomis bei suvenyrais. Vandens bombos, garso kolonėlės, knygos, kava – visa tai buvo galima išvysti ir nusipirkti iš jaunųjų prekeivių. Mokinių gaminiai buvo vertinami kompetentingos komisijos, kuriai atstovavo žymūs Alytaus verslininkai. Kauniečiai buvo apdovanoti už kūrybiškumą, verslo kalbos žinias ir estetišką stendinį pristatymą.

„Auksinių obuolių“ statulėles Alytaus kolegijos Studijų programos rengimo grupės vadovas Sigitas Naruševičius įteikė Kauno „Saulės“ gimnazijos mokinių mokomajai bendrovei „Past Inventors“ ir jų ekonomikos mokytojai Sandrai Paštuolytei. Viena gimnazijos mokinių grupė pripažinta kūrybiškiausia, mokiniai naudoja Steampump stilių gamindami unikalius ir kūrybiškus usb atmintukus, raktų pakabukus. Įvairus dekoravimas ant lakuoto medžio ir raižymas ant paruoštų gaminių ne vieną komisijos narį ar praeivį privertė stabtelti, o pasigrožėjus ir nusipirkti.

UAB „Traidenis“ generalinis direktorius Sigitas Leonavičius už kūrybiškumą ir entuziazmą pristatant savo prekes ir paslaugas apdovanojo šv. Pranciškaus mokyklos Mokinių mokomąją bendrovę „Veltinis kitaip“. Mokiniai velia ir formuoja įvairius paveikslus, statulėles, suvenyrus. Pastaroji bendrovė buvo apdovanota specialiu UAB „Jundos stalių gaminiai“ direktoriaus Gedimino Jegelavičiaus prizu už puikų stendinį pristatymą. Mokinių mokomąją bendrovę paruošė ekonomikos mokytoja metodininkė Jolanta Čėsnienė.

Džiaugiamės nugalėtojais ir nuoširdžiai Juos sveikiname! Linkime sėkmės balandžio 14 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančioje mokinių mokomųjų bendrovių mugėje-konkurse.

Ekonomikos mokytoja metodininkė

Sandra Paštuolytė

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content