Išrinktos geriausiai savo edukacines erdves tvarkančios Kauno mokyklos

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos iniciatyva Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras organizuoja Geriausiai tvarkomų mokyklų edukacinių erdvių apžiūrą-konkursą. Toks konkursas Lietuvoje organizuojamas jau penktąjį kartą. Jo tikslas – aktyvinti tikslingą, darnų ir estetišką mokyklų edukacinių erdvių kūrimą ir kūrybišką jų naudojimą mokinių ugdymo procesui organizuoti, įtraukiant į praktinę veiklą visą mokyklos bendruomenę; skatinti mokyklų bendruomenių kūrybiškumą ir savarankiškumą, kuriant mokyklos vidaus ir lauko ir edukacines erdves; ugdyti vaikų ir jaunimo aplinkosaugos ir bendrąsias vertybes, formuojant mokyklos aplinkos savitumą, kuriant gamtos ir žmogaus sąlyčio aplinkoje zonas; stiprinti bendravimo ir bendradarbiavimo ryšius tarp ikimokyklinio, bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo įstaigų, neformaliojo vaikų švietimo mokyklų, skleisti gerąją patirtį. Apžiūra-konkursas vyksta dviem etapais: I etapas – savivaldybių ir II – nacionaliniu lygmeniu.

2016 metais paraiškas dalyvauti konkurse pateikė 6 Kauno švietimo įstaigos: Kauno Valdorfo darželis ,,Šaltinėlis“, Kauno lopšeliai-darželiai ,,Gandriukas“, ,,Spindulys“, ,,Želmenėlis“ ir ,,Žvangutis“ bei Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centras. Savivaldybės vertinimo komisija apžiūrėjo šių įstaigų edukacines erdves, įvertimo apžiūros dalyvių bendruomenių indėlį puoselėjant ugdymo aplinkas.

Geriausiai tvarkomų ikimokyklinio ugdymo mokyklų edukacinių erdvių 2016 m. apžiūros-konkurso nugalėtoju tapo Kauno Valdorfo darželis ,,Šaltinėlis“, o profesinio mokymo įstaigų – Kauno socialinių paslaugų ir statybos verslo darbuotojų profesinio rengimo centras.

Šios švietimo įstaigos dalyvaus II renginio etape.

Švietimo skyriaus informacija

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content