Ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių veikla 2017 m. vasarą

Kauno švietimo įstaigose, vykdančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, 2017 m. vasario mėnesį buvo organizuotos ugdytinių tėvų apklausos dėl įstaigų poreikio vasarą. Likus nedideliam vaikų skaičiui, ugdymo procesas nebus organizuojamas. Pagal tai nuspręsta, kaip įstaigos dirbs vasarą.

Kaip ir kasmet dalis įstaigų planuoja nedirbti po vieną mėnesį. Šių metų liepą ir rugpjūtį neveiks po 35, o abu mėnesius šią vasarą ketina atostogauti 25 įstaigos. Tačiau yra suderinta, kad nė viena šeima neliktų be paslaugų, o vaikas būtų priimtas į kitą dirbančią įstaigą. Pasirūpinta ir bendrojo ugdymo mokyklose veikiančių ikimokyklinių grupių auklėtiniais.

Trys įstaigos neatostogaus ir dirbs visą vasarą.

Kai ugdymo procesas nevyks, švietimo įstaigose bus atliekami remonto darbai.

Švietimo skyrius

ĮSTAIGŲ Į KURIAS BUS NUKREIPIAMI VAIKAI SĄRAŠAS

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content