Dubysos slėnio stovykla

VAIKŲ / JAUNIMO VASAROS STOVYKLOS PROGRAMA

Stovyklautojų amžius: 9-16 m. (stovykloje sudaromos atskiros grupės pagal amžių).

Dalyvių skaičius: iki 50 asmenų.

Stovyklos trukmė: 5 dienos.

Stovyklos kaina: 167 Eur.

Stovyklos pamainos: 2015-06-08/12; 2015-06-15/19; 2015-06-29 / 2015-07-03; 2015-06-01/05; 2015-07-13/17; 2015-07-20/24; 2015-07-27/31; 2015-07-27/31; 2015-08-03/07; 2015-08-17/21.

Stovyklos vieta: kaimo turizmo sodyba „Gaja“, įsikūrusi pačiame Dubysos upės slėnyje, Pabariukų k. 10, Tytuvėnų apyl. sen., Kelmės r. sav.

Apgyvendinimas: dalyviai apgyvendinami atskiruose kambariuose / numeriuose, su visais patogumais (dušas, WC).

Maitinimas: 5 kartai per dieną (pusryčiai, priešpiečiai, pietūs, pavakariai, vakarienė).

Pastabos.

Stovykloje dirba profesionalūs grupių vadovai.

Stovyklos programa sudaryta siekiant užtikrinti turiningą laisvalaikio praleidimą, kurio metu būtų ugdomas kūrybingumas, gamtos pažinimas, lyderystės ir komandinio darbo įgūdžiai. Siekiama, kad stovyklos metu dalyviai, atlikdami įvairias užduotis, dalyvaudami edukacinėse programose, taip pat pažintų senuosius amatus – pynimas, molio lipdymas, paragautų kulinarinio paveldo patiekalų

Stovyklos programa.

I DIENA Įsikūrimas kaimo turizmo sodyboje „Gaja“, susipažinimo šventė.

Pynimo iš šviežio kvepiančio šieno edukacinė programa.

Sriubos ant laužo virimas.

Vakaro diskoteka Dubysos upės slėnyje.

II DIENA Nepamirštamas žygis baidarėmis, plaustais Dubysos upe.

Saulei pakilus, rytui atėjus, leisimės į kelionę viena gražiausių Lietuvos upių – Dubysa. Upėje lauks daug netikėtumų: ieškosime bebro namo, aplankysime unikalų indėnų kaimą, apžiūrėsime jame esančias jurtas. Mokinsimės išlikimo gamtoje meno, jėgas atgausime ragaudami į kelionę įdėtus Gajos lauknešėlius.

Vakare ištvermingųjų dalyvių laukia smagi sutiktuvių šventė sodyboje, sveikinimai ir nominacijos.

III DIENA Dalyvavimas įdomioje ir linksmoje edukacinėje programoje MINI ZOO.

Edukacinės programos metu Jūs aplankysite sodyboje esantį mini zoo ir susipažinsite su draugiškais jo gyventojais: linksmaisiais kamerūno veislės ožiukais Bona ir Bugiu, šetlando veislės poniais Beta ir Pūkiu, asiliukų šeimyna, baltuoju dvikupriu kupranugariu Sabur, lamomis, žirgais, įvairiais naminiais ir dekoratyviniais paukščiais – afrikinėmis žąsimis, perlinėmis vištomis, liaudyje dar vadinamomis patarškomis, pentardomis, šilkinėmis vištomis, kochinchinų, antverpenų veislių vištomis ir kt.

Programos metu Jūs ne tik pamatysite įvairius gyvūnus, bet ir išmoksite, kaip juos šerti, lesinti, šukuoti ir kitaip prižiūrėti.

Sužinosite, kodėl kupranugariai yra vadinami dykumų laivais, kam iš tikrųjų yra skirta jų kupra. Įminsite Kleopatros grožio paslaptį – asilių pieno vonia. Galėsite įsitikinti, ar asilai tikrai yra tokie užsispyrę, kaip apie juos kalbama. Pamatysite, kurių vištų oda violetinė, vietoje plunksnų – pūkai, sužinosite, kurių vištų kaulai juodi, kokios savybės būdingos kiekvienai veislei.

Susipažinimo su sodybos svečiais mielai lauks šetlando poniai, kurie pripažįstami kaip stipriausi arkliai žemėje (atsižvelgiant į ūgį).

Programos metu Jūsų laukia įvairios užduotys, rungtys bei žaidimai, kuriuose kartu su jumis dalyvaus ir sodybos gyventojai – linksmuoliai ožiukai ir draugiškieji poniai.

Įveikę visas užduotis, jėgas atgausite paragavę ant laužo verdamo šutinio ar žemaitiško kastinio su karštomis bulvėmis, atsigėrę duonynės ar karštos gilių kavos.

IV DIENA Sporto šventė „Gajos olimpiada“.

Susiskirstę į komandas atliksite įvairias smagias sporto rungtis, įveiksite estafetes, dalyvausite įvairiuose žaidimuose. Olimpiados šūkis – Tegyvuoja komanda!. Todėl siekiant laimėti svarbiausia bus ne tai, kad aš stipriausias, bet tai, kad aš – geras komandos narys.

Gajos lobio paieška. Susiskirstę į komandas, gausite lobio žemėlapius bei užduotis ir leisitės į kelią ieškoti Gajos lobio. Ieškodami lobio įveiksite vandenį, nugalėsite ugnį, suvaldysite orą, suprasite gyvūnų kalbą. Vakare susėsime prie lobio dalybų laužo šviesoje.

Pavargę po dienos jėgas atgausite garuojančiuose kubiluose, pirtyje.

V DIENA Molio lipdymo edukacinė programa – „Mano rankoms paklūsta žemė“. Kiekvienas iš molio nusilipdysite gražių dirbinių, kurie visus ateinančius metus primins šaunius vasaros nuotykius.

Stovyklos dalyviai dalyvaus atsisveikinimo šventėje, kur laukia apdovanojimai, nominacijos ir kiti netikėtumai.

Kontaktai.

Kaimo turizmo sodyba „Gaja“

Pabariukų k. 10, Tytuvėnų apyl. sen., Kelmės r. sav. LT-86205

Mob. +370 611 51513

+370 611 99616

El. paštas info@sodybagaja.lt

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content