Dienos vaikų centrų susitikimas su rašytoja Ramune Savickyte

Kauno pedagogų kvalifikacijos centro pakviesti kovo 10 d. į biblioteką sugužėjo vaikų dienos centrų vaikai susitikti su rašytoja, keramike – tautodailininke Ramune Savickyte. 2016-ųjų vasarą Centre mokinius rašytoja supažindino su knygele „Adelės dienoraštis. Ruduo“, žadėdama vėl susitikti, kai bus išleista jos tęsinys. 2015 m. „Adelės dienoraštis. Ruduo“ išrinktas Metų knyga vaikams, taip pat Valstybinės lietuvių kalbos inspekcijos pripažintas 2015 m. geriausia lietuviškai parašyta knyga. Ir štai vartome naują knygelę – „Adelės dienoraštis. Žiema“. Autorė paskaitė ištraukų iš knygelės, papasakojo, kaip gimė idėja parašyti ją dienoraščio forma. Vaikai klausinėjo rašytojos, ar ji – Adelė, kur įsigyti „dienoraštį?“, noriai bendravo.

– Labai džiaugiuosi, kad mano knygelę išleido labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“, kurio misija – aprūpinti Lietuvos bibliotekas, mokyklas, darželius geriausiomis lietuvių autorių knygomis. Šios knygelės nerasite nei viename knygyne, – sakė Ramunė Savickytė.

Rašytoja pati ir iliustravo abi knygeles. Parodė vaikams, kaip popieriaus lape po kelių pieštuko brūkštelėjimų atsiranda šuniukas, kačiukas, išdidi princesė… Kol visi susirinkę vaišinosi arbata, sultimis, saldumynais, rašytoja, vaikų paprašyta, kiekvienam nupiešė po piešinį, kiekvienam vaikų dienos centrui padovanojo po knygelę. Kauno pedagogų kvalifikacijos centras taip pat vaikų dienos centrams įteikė dovanų.

Dvi valandos pralėkė nepastebimai. Puikiai praleidę laiką, pakvietę autorę atvykti jų aplankyti, nešini dovanų krepšeliais, mokiniai sugrįžo į dienos centrus.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content