1-4 klasių miesto meninio skaitymo konkursas rusų kalba „Būkite saule ir jus pamatys visi“

Vasario 28 d. Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje vyko 1-4 klasių miesto meninio skaitymo konkursas rusų kalba „Būkite saule ir jus pamatys“. Konkurse savo jėgas išbandė 28 mokyklų atstovai. Visiems dalyviams didžiulį įspūdį paliko konkurso atidarymas – mūsų gimnazijos mokiniai atliko nuostabią dainą, skaitovai stebėjo įspūdingą šokį ir klausėsi jausmingo muzikinio kūrinio fortepijonu. Konkursui prasidėjus savo talentus pademonstravo dalyviai skaitydami įvairiausius kūrinius, parašytus žymių poezijos atstovų: A. Puškino, N. Nekrasovo, B.Pasternako bei kitų šių dienų poetų.

I-ąją vietą laimėjo Aušros gimnazijos abiturientė Ugnė Zavistauskaitė, mokinę ruošė rusų kalbos mokytoja metodininkė Nina Fedotova. Šiltais bei gausiais plojimai buvo sutiktas kiekvienas jaunasis skaitovas. Konkurso dalyviai džiaugėsi renginio metu tvyrojusia puikia atmosfera.

Vanda Gajauskaitė, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos rusų kalbos mokytoja metodininkė

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content