Valjadolido kalbų mokytojų rengimo centro delegacijos vizitas Kauno mieste

Gegužės 8–11 dienomis Kauno švietimo inovacijų centre lankėsi Valjadolido (Ispanija) kalbų mokytojų rengimo centro delegacija su vizitu „Mokymuisi palankios ugdymo aplinkos“.

Per šį vizitą,  svečiai iš Ispanijos lankėsi 6 Kauno miesto mokyklose, dalyvavo anglų, vokiečių, prancūzų kalbų pamokose, susipažino su ugdymo procesu, dvikalbio ugdymo ir tarptautinio bakalaureato programomis, mokyklos bendruomenėmis bei užklasinėmis veiklomis, turėjo galimybę pasidalinti vertingąja patirtimi ir sudalyvauti praktinėse veiklose.

Tariame ačiū Kauno Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos direktorei Linai Viršilienei, Kauno mokyklos-darželio „Rūtelė“ direktorei Aidai Šimaitienei, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno direktorei Nijolei Šimkevičienei, Kauno Simono Daukanto progimnazijos direktorei Jekaterinai Juknevičienei, Kauno Jono Jablonskio gimnazijos direktorei Danguolei Miškinienei, Kauno Panemunės pradinės mokyklos direktorei dr. Virginijai Rupainienei ir visai bendruomenei už Valjadolido  kalbų mokytojų rengimo centro delegacijos priėmimą, galimybę stebėti pamokas, tarptautiniu mastu pasidalintą vertingąją patirtį, įdomias ir naudingas veiklas, efektyvią komunikaciją, pagalbą bei nuoširdų bendradarbiavimą!

Diana Bulanovienė, Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė

Straipsnis apie Ispanų delegacijos vizitą Kaune.

https://we.tl/t-VAJwK58nls

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content