Tęsiami Erasmus+ KA1 projekto „Keiskime save šiandien, kad rytojus būtų geresnis. Proekologinių pokyčių SCDN kūrimas“ dalyvių vizitai

Rugsėjo 13 d. Erasmus+ KA1 projekto „Keiskime save šiandien, kad rytojus būtų geresnis. Proekologinių pokyčių SCDN kūrimas“ dalyvės lankėsi VDU Žemės ūkio akademijoje ir susitiko su jos atstovais. Tarptautinės veiklos koordinatorė dr. Ekaterina Makrickienė trumpai pristatė VDU Žemės ūkio akademiją, jos veiklą tarptautiniu mastu, doc. dr. Anželika Dautartė supažindino su Aplinkos ir ekologijos katedros veikla, ekologinių projektų, iniciatyvų vykdymu, bendradarbiavimu su mokyklomis ugdant moksleivių ekologinį sąmoningumą, „sumanaus moksleivio akademiją“, kurios vadybininkė yra Brigita Medveckienė. Projekto dalyvės lankėsi Komunikacijos ir technologijų perdavimo centre. Šio Centro vadovas Edvinas Samys ir specialistas Justinas Blažukas pademonstravo itin modernią prototipų erdvę.

Kelcų Švento Kryžiaus mokytojų tobulinimosi centro mokytojos-konsultantės Aleksandra Potocka-Kuc ir Marzanna Kostecka-Biskupska su VDU Žemės ūkio akademijos atstovais rado savo veiklos panašumų: ir Lietuvoje ir Lenkijoje yra organizuojamos tyrėjų naktys, skiriamas papildomas dėmesys tarpdisciplininiam gabių mokinių ugdymui, olimpiadų nugalėtojams skiriami papildomi balai stojant į universitetus.

Šis vizitas – Kauno švietimo inovacijų centro ir Kelcų Švento Kryžiaus mokytojų tobulinimosi centro įgyvendinamo Erasmus+ KA1 projekto „Keiskime save šiandien, kad rytojus būtų geresnis. Proekologinių pokyčių SCDN kūrimas“ programos dalis.

 

Kauno švietimo inovacijų centro informacija

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content