Socialinė Kalėdų gerumo akcija „Maža didelė draugystė“ Kauno lopšelyje-darželyje „Boružėlė“.

Atjauta ir gerumas Kauno lopšelyje-darželyje „Boružėlė“ – neatsiejama kasdieninio ugdymo dalis. Kasmet mažieji ugdytiniai dalyvauja gerumo akcijose. Šiais metais mažieji ugdytiniai prisijungė prie akcijos „Maža didelė draugystė“, apsilankė Rokų gerovės senelių namuose. Apsilankydami senelių globos namuose vaikai sušildo senjorų širdis savo pačių rankomis sukurtais sveikinimais, skambiomis dainomis ir Kalėdiniu pyragu. Darželio direktorės Jurgitos Tamošiūnienės manymu, vaikus turime ugdyti savo pačių rodomu pavyzdžiu, o atjauta ir gerumas turi būti nesvetimi nuo mažens. Kalėdiniu laikotarpiu ypač svarbu pasidalinti širdžių šiluma su tais, kuriems ji labiausiai reikalinga. Vaikams atvykus į senelių namus, visa atmosfera prisipildo šventiniu jaukumu, o pokalbiai ir pajuokavimai tarp abiejų kartų tampa draugiški ir artimi. Nors seneliai viskuom aprūpinti, bet žmogiškųjų jausmų jie ilgisi – jiems taip norisi mūsų šilumos ir meilės. Šilta, jauki aplinka besiklausant vaikiškų dainų, nekart suspindinčios  džiaugsmo ašaros senelių akyse… Galbūt tai tolimos vaikystės ar brangiausių artimųjų prisiminimai. Juk džiaugsmo niekada nebūna per daug, o geri darbai nieko nekainuoja.

Tikėkime, kad gerumo pamatai, kuriuos diegiame vaikams nuo mažų dienų, išliks visada, o pasidalinta širdžių šiluma įkvėps juos geriems darbams ir lydės visą gyvenimą.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content