Socialinė akcija „Pūsk muilo burbulus, o ne tabako dūmus“

Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius, Kauno švietimo inovacijų centras, Kauno apskrities policija ir Kauno Vinco Kudirkos progimnazija 2023 m. birželio 2 d. pakvietė Kauno miesto ugdymo įstaigas dalyvauti socialinėje akcijoje „Pūsk muilo burbulus, o ne tabako dūmus“. Socialinės akcijos tikslas – atkreipti mokinių dėmesį į rūkymo žalą žmogaus sveikatai ir skatinti sveiką gyvenimo būdą.

Džiaugiamės, kad prie šios iniciatyvos aktyviai prisijungė 33 Kauno miesto ugdymo įstaigos, kuriose ilgosios pertraukos metu mokiniai pūtė įvairiaspalvius muilo burbulus, organizavo įspūdingiausio burbulo konkursus, dalyvavo įvairiose estafetėse ir kitose aktyviose veiklose.

Kviečiame pasimėgauti akimirkomis iš socialinės akcijos „Pūsk muilo burbulus, o ne tabako dūmus“ veiklų!

Filmuko nuoroda:

https://youtu.be/gbgx6QTrO4o

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content