RESPUBLIKINIS VAIKŲ KŪRYBINIŲ DARBŲ KONKURSAS „RIEDULIUKAS“

Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijos pradinių klasių mokytojų komanda nuo spalio 1 d. iki 23 d. organizavo respublikinį vaikų kūrybinių darbų konkursą „Rieduliukas“, skirtą Tarptautinei dienai be automobilio paminėti, taip pat pradinio ugdymo amžiaus vaikų meninės raiškos ir kūrybinių gebėjimų ugdymui tyrinėjant dviratį, jį kuriant, gaminant bei/ar fotografuojant. Smagu žinoti, kad populiarinti važinėjimą dviračiais, prisidedant prie žmonių sveikatos gerinimo ir saugesnės, švaresnės aplinkos kūrimo Lietuvoje, skatinti atskleisti save įvairiomis meno priemonėmis ir būdais, ugdyti vaikų kūrybiškumą įgyvendinat kūrybines idėjas ir svajones bei įtraukti šeimos narius, įstaigos bendruomenę į bendrą veiklą piešiant, gaminant ir fotografuojant dviračius, panoro bendruomenės iš įvairių Lietuvos miestų. Net 157 įvairius kūrybinius darbus mokytojai atsiuntė iš Kauno, Vilniaus, Panevėžio, Panevėžio rajono, Gargždų, Marijampolės, Alytaus, Joniškio rajono, Biržų rajono, Akmenės rajono, Raseinių rajono, Šilutės rajono, Radviliškio ir Klaipėdos. Konkurse dalyvavo 7-11 metų vaikai, kurie galėjo pateikti darbus trijose kategorijose: piešiniai, kūrybiniai darbai ir fotografijos.

Vertinimo komisija įvertino visus konkursui pateiktus darbus ir pateikė nugalėtojų bei prizininkų sąrašą. Konkurso nugalėtojai ir prizininkai:

Piešinių konkurso nugalėtojai ir nominantai:

I vieta – Austėja Šavelytė, Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija.

II vieta – Bangimantas Noreika, Vilniaus „Sietuvos“ progimnazija.

II vieta – Matias Lukoševičius, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija.

III vieta – NOJUS NARKUS, Panevėžio r. Velžio gimnazija.

III vieta – Greta Lukšaitė, Kauno J. Grušo meno gimnazija.

Kūrybinių darbų konkurso nugalėtojai ir nominantai:

I vieta – Simonas Ūdra, Kauno Montesori mokykla-darželis „Žiburėlis“.

II vieta – Jogailė Pociūtė, Kauno Montesori mokykla-darželis „Žiburėlis“.

III vieta – Gabija Andriukaitytė, Alytaus Panemunės progimnazija.

Specialus prizas – Agnius Lazarevičius, Panevėžio „Vilties“ progimnazija.

Fotografijų konkurso nugalėtojai ir nominantai:

I vieta – Elžbieta ir Vitolda Kurtinaitytės (8 metai), Marijampolės marijonų gimnazija.

II vieta – 2a klasės bendruomenė, Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija.

III vieta – Patricija Pilnikovaitė, Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija.

III vieta – Rugilė Totilaitė, Panevėžio „Vilties“ progimnazija.

Visus prizininkų darbus rasite internetiniame puslapyje:

https://www.ktuprogimnazija.lt/respublikinio-kurybiniu-darbu-konkurso-rieduliukas-nugaletojai-ir-prizininkai/

Konkurso organizatoriai dėkoja visiems dalyviams pateikusiems savo darbus konkursui ir sveikina nugalėtojus bei prizininkus.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content