„MatLab“ mokslo metų pradžios šventė Kauno švietimo inovacijų centre

Rugsėjo 13 d. jau antrąkart Kauno švietimo inovacijų centre įvyko matematikos laboratorijos „MatLab“ mokslo metų pradžios šventė, į kurią pakviesti 90 Kauno miesto įvairių mokyklų devintokų, siekiančių pagerinti savo matematikos mokymosi rezultatus.

Susirinkusius mokinius ir jų tėvelius pasveikino renginio vedėjas Kauno valstybinio lėlių teatro aktorius Remigijus Endriukaitis. Jis pasidžiaugė, kad „MatLab“ programai didelį dėmesį skiria ir finansuoja Kauno miesto savivaldybė, o organizuoja Kauno švietimo inovacijų centras.

Sveikinimo žodį tarė ir didžiausios sėkmės visiems palinkėjo Kauno savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Raimonda Jančauskienė, o Kauno švietimo inovacijų centro direktorė Rasa Bortkevičienė pažadėjo stropiausiems „MatLab“ dalyviams siurprizą.

Šventišką renginio nuotaiką sukūrė komandos „N2“ atstovai Kipras ir Otas. Buvo sprogimų, garų ir ugnies!

Renginio vedėjas papasakojo, kokios veiklos laukia „MatLab“ narių šiais mokslo metais. Iki pat gegužės mėnesio pabaigos kiekvieną trečiadienį matematikos laboratorijos nariai nemokamai lankys kūrybines dirbtuves, paskaitas, konsultacijas, uždavinių sprendimo praktikumus, keliaus į edukacines išvykas, net dalyvaus virtualiuose „Pabėgimų kambariuose“. Jiems vadovaus patyrusios Kauno „Saulės“ gimnazijos matematikos mokytojos Ingrida Bakutienė ir Ina Karosevičienė, Kauno technologijos universiteto mokslininkai, VšĮ „Karo paveldo centras“, įsikūrusio Kauno VII forte, mokytojai, psichologai, vyresnieji Kauno „Saulės“ gimnazijos mokiniai.

Mokytojos Ingrida ir Ina džiaugėsi gausiu naujų „MatLab“ dalyvių būriu ir pažadėjo įdomių veiklų ateityje. Vertingų patarimų, kaip mokytis ir siekti aukštų rezultatų, pateikė Kauno „Saulės“ gimnazijos abiturientas Ainis Lukša. Kauno Gedimino ir sporto sveikatinimo gimnazijos mokinys Mantas Balčiūnas džiaugėsi galėjęs dalyvauti praeitų mokslo metų „MatLab“ programoje. Visos jos veiklos jam labai patiko ir jau daug ten įgytų žinių bei idėjų yra pritaikęs praktiškai. Mantas sakė praleidęs tik vieną užsiėmimą per visus mokslo metus ir palinkėjo būsimiems dalyviams taip pat aktyviai dalyvauti visose veiklose ir sėkmės kremtant matematikos mokslą.

„MatLab“ organizatoriai taip pat labai džiaugiasi gausiu programos dalyvių būriu ir linki visiems pasiekti aukštesnių mokymosi rezultatų.

 

Kauno švietimo inovacijų centro informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content