Kauno švietimo bendruomenė tobulino mokymo procesus: išbandė dirbtinį intelektą ir sužaidybintus mokymosi metodus

Kauno menininkų namai lapkričio 8 iki 10 dienomis tapo įkvepiančia švietimo bendruomenės susitikimo vieta, čia vyko Kauno Jono Basanavičiaus gimnazijos organizuojama konferencija „STEM efektyviai ir praktiškai“.

Švietimo srities ekspertai, mokytojai ir visi, kuriems mokymosi procese svarbu inovacijos ir naujovės susitiko aptarti ir pasidalinti gerąja praktika, kaip efektyviau įtraukti STEM (gamtos mokslus, technologiją, inžineriją ir matematiką) į mokymosi procesą.

Lektorių pranešimuose buvo akcentuojama STEM disciplinų integracija mokymo procese, sužaidybinimo metodai, kūrybiškumo ir motyvacijos skatinimas. Didelis dėmesys skirtas, kaip į mokymosi procesą įtraukti specifinių poreikių vaikus bei jų tėvus, dalinamasi sėkmės istorijomis.  Mokytojai turėjo galimybę susipažinti su šiuo metu į mūsų gyvenimą sparčiai kelią besiskinančiu dirbtiniu intelektu ir kurti sužaidybintus mokymosi metodus, pamokų planus.

„Džiaugiuosi dalyvavusi Jūsų mokyklos organizuotoje konferencijoje. Renginys buvo labai įdomus, laikas visiškai neprailgo. Džiugina tai, jog pranešimai buvo ne ,,sausa“ teorija, o pateiktos praktinės įžvalgos, kurios visiems yra aktualios ir naudingos. Pranešėjai dalijosi ne tik gražiąja darbo puse, bet kartu nevengė aptarti, padiskutuoti apie sunkumus, iškylančius taikant STEM metodą savo kasdieniame darbe. Tikiuosi, kad konferencijoje išsakytos mintys padrąsins ir kitas mokyklas dalyvauti tarptautiniuose projektuose ir nebijoti išbandyti šį įvairių mokomųjų dalykų integracijos būdą“, – teigė Kazio Griniaus progimnazijos mokytoja

Dainora Žukauskienė

Konferencijos metu švietimo bendruomenė susipažino su ERASMUS+ sukurta mobiliąja aplikacija ir mokomuoju gidu. Su šiomis mokymo priemonėmis nemokamai gali susipažinti visa švietimo bendruomenė čia. Ši konferencija paskatino mokytojus aktyviai keistis idėjomis ir kartu bendradarbiauti.

Projektas, kuriame nemokamai dalyvavo Kauno švietimo bendruomenės atstovai buvo finansuojamas ERASMUS+ lėšomis 2021-1-ES01-KA220-SCH-000031544 KA220 Strategic Partnership for School education cooperation partnerships in school education.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content