Kauno miesto mokinių dailės projekto „Hiratskuka mano akimis“ kūrybinių darbų parodos atidarymas

Saulėtą rudens popietę pusšimtis mokytojų ir mokinių susirinko į parodos „Hiratsuka mano akimis“ atidarymą Kauno švietimo inovacijų centre. Sveikinimo žodį susirinkusiems tarė Centro direktorė Rasa Bortkevičienė. Kauno miesto mokinių dailės projekto „Hiratskuka mano akimis“ dalyviams ir juos paruošusiems mokytojams buvo įteiktos Kauno miesto mero pavaduotojo Tomo Jarusevičiaus padėkos.

Kauno švietimo inovacijų centro inicijuota bendrystė tarp Kauno ir Hiratsukos miestų tęsiasi nuo 2016 m. Kartu Kaunas ir Hiratsuka įgyvendino daug bei prasmingų bendrų veiklų ir iniciatyvų, nuolat kuriamos naujos idėjos. Gegužės mėnesį, festivalio „Japonijos dienų Kaune Wa“ metu, mokiniai iš 40 Kauno miesto mokyklų dalyvavo dirbtuvėse, susipažino su kandži atsiradimo istorija ir mokėsi rašyti žodį „Hiratsuka“ kandži rašmenimis.

Vėliau mokiniai, kartu su mokytojais, pasitelkdami įvairias menines priemones, ieškodami įdomios kompozicijos, spalvinių bei grafinių derinių, vizualiai perteikė sumanytą pavaizduoti objektą, susijusį su Japonija, jos kultūros. Projekto dalyvių dėka Kauno švietimo inovacijų centro patalpas puošia rytų įkvėpta paroda.

Kartu su parodos atidarymu buvo apdovanoti ir Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių tapybos, grafikos, fotografijos ir mišrios technikos projekto-plenero „Nuo gilės iki ąžuolo…“ laureatai.

Dėkojame jauniesiems kūrėjams bei Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklos mokytojoms ir šokėjoms už nuostabius šokius renginio metu.

Eglė Stremauskienė, Kauno švietimo inovacijų centro metodininkė

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content