Kauniečiai – akcijos „Angelo sparnai“ dalyviai

Kauno miesto Švietimo skyriaus kuruojamos įstaigos bei nevyriausybinės organizacijos kartu tęsia pirmosios ponios Dianos Nausėdienės inicijuotą šiltą Kalėdų bendrystės tradiciją. Net 27 Kauno miesto ugdymo  įstaigos aktyviai prisidėjo prie Kalėdinių simbolių kūrimo ir savo rankomis pagamino net 259 simbolinius Angelo sparnus! Šie šilumos, laisvės ir taikos simboliai jau pasiekė LR Prezidento kanceliariją ir ne tik papuoš Prezidentūros Kalėdinę eglę, bet ir iškeliaus į skirtingus Lietuvos kampelius, nešdami nenugalimą meilės jėgą.

Nuoširdžiai dėkojame visiems „Angelo sparnų“ akcijos dalyviams. Tegul gerumas ir šiluma pasiekia Jūsų namus šiuo stebuklingu Šv. Kalėdų laikotarpiu!

 

Kauno m. savivaldybės administracijos Švietimo skyrius

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content