Gegužės mėnesio praktikumai senjorams „Laikas menui“

Gegužės 4 dieną praktikumo „Laikas menui – 3“ metu dailininkė Rasina Druseikė su senjorėmis tęsė mokymus koloristikos tema –  spalvos vystymas, įvairių kūrybinių idėjų išreiškimas spalvomis. Kursų metu dalyvės tapė spalvinių derinių variantus.

Antrame gegužės mėnesio susitikime, 29 dieną vykusioje paskaitoje-diskusijoje, kalbėta apie mūsų tautos meninį paveldą vaizduojamajame mene. Buvo nagrinėjami pavyzdžiai nuo XVII a. raižinių spalvinių ir kompozicinių sprendimų, pasikartojančių liaudiškų motyvų kelionės per įvairius laikmečius ir autorius. Vyko diskusija apie ženklų, simbolių, archetipų reikšmę, taip pat,  kokius liaudiškus motyvus, spalvinius derinius, dalyvės galėtų perimti į savo kūrybą.

Tik mažą dalelę dailės paslapčių palietėme keturių praktikumų metu – rudenį planuojame tęsti mokymus.

Bibliotekininkė Irena Valentukonienė

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content