„English Speech Championship – 2021“

Karantino metu Kauno Panemunės pradinė mokykla nenutraukė tradicijos ir nuotoliniu būdu suorganizavo respublikinį 4-ųjų klasių mokinių pateikčių anglų kalba konkursą „English Speech Championship – 2021“. Konkurso tikslas – tobulinti ketvirtųjų klasių mokinių viešojo kalbėjimo anglų kalba kompetenciją ir motyvuoti juos kūrybiškai naudoti įvairias IT priemones kalbos mokymosi procese. Antrus metus ZOOM platformoje vykusiame konkurse dalyvavo pranešėjai iš Vilniaus, Kauno, Kauno rajono, Klaipėdos, Panevėžio, Alytaus ir Marijampolės mokyklų. Renginį vedė ir vaikų pasisakymus vertino Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Jaq Greenspon. Jam talkino LR Prezidento patarėja švietimo klausimais V. Bačkiūtė, Kauno Jono Jablonskio gimnazijos direktorės pavaduotoja J. Zybartienė ir Kauno Panemunės pradinės mokyklos ketvirtokė E. Gydaitė. Organizatorius ir komisijos narius stebino pranešimų temų įvairovė, gebėjimas atskleisti temą per 2 minutes ir mokinių pademonstruotos IKT įvaldymo kompetencijos. Komisija taip pat pasidžiaugė puikiais mokinių kalbiniais gebėjimais, laisvu bendravimu ir artistiškumu.

Dvi I-ąsias vietas laimėjo L. Dirsytė iš Kauno r. Jonučių progimnazijos ir S. Venslovaitė iš Marijampolės Rimanto Stankevičiaus progimnazijos.

II-osios vietos laimėtoja – U.  Morkūnaitė iš Vilniaus Prano Mašioto pradinės mokyklos.

III-ąją vietą užėmė R. Butkus iš Klaipėdos „Varpelio“ ir O. Butkutė iš Kauno Suzukio pradinės mokyklos.

Dalyviai ir jų mokytojos dėkojo organizatoriams už šaunų ir nuotaikingą renginį. Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja Kauno pedagogų kvalifikacijos centrui už bendradarbiavimą.

 

„English Speech Championship – 2021“ organizatorių informacija

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content