Atsiliepimai

Labai ačiū už įdomias paskaitas. Parinktos labai įdomios temos.

(8 kl. mokinės tėtis)

 

Dar kartą norime pasidžiaugti ir padėkoti už tokią puikią programą gabiems vaikams. Šį pusmetį mūsų trečiokėlę Gabrielę labai sužavėjo dėstytoja Dainora Maumevičienė. Smagiausia tai, kad prieš gerą dešimtmetį ji buvo mano dėstytoja, kurią aš taip pat labai mėgau. Dukrą sužavėjo dėstytojos paprastumas bendraujant su vaikais. „Ji tiek daug mums visko papasakojo ir viską taip paprastai ir aiškiai! Dabar galėsiu stebėti kitų kūno kalbą ir juos analizuoti“

(3 kl. mokinės mama)

 

Dėkui už programą, Ieva per pusantrų metų nėra praleidusi nei vienos paskaitos, nes,  pasak jos, paskaitos „belenkaip“ įdomios!

(7 kl. mokinės mama)

 

Dėkojame organizatoriams ir lektoriams už visą įdėtą darbą šioje programoje. Nuoširdus AČIŪ!

(10 kl. mokinio mama)

 

Maniau dėstytojų pasiruošimas ir gebėjimas sudominti bus žemesnio lygio nei yra. Nustebinote mokymų kokybe. Tikrai labai puiki programa. Ačiū.

(3 kl. mokinės mama)

 

Labai ačiū už puikią mokymo programą, dukra kaskart grįžta pilna įspūdžių ir naujų žinių. Dėstytojai atrinkti šaunūs, motyvuoti, draugiški.

(3 kl. mokinės mama)

 

Norėčiau padėkoti už nuostabias paskaitas ir puikų jų organizavimą. Manau, kad vaikams tai ypatinga ir itin naudinga patirtis, vedanti juos pažinimo ir  daugialypio tobulėjimo kryptimi. Marijai neišdildomą įspūdį paliko paskaitos VDU, kuomet susipažino su tautosakos žanrais ir paskaitos KTU, kuomet mokėsi skaičiuoti japoniškai, taip pat sportinio aktyvo užsiėmimai ir daugybė kitų. Ačiū.

(3 kl. mokinės mama)

 

Ši programa sūnui labai patinka. Po kiekvieno  užsiėmimo  noriai  pasakoja ką  naujo  sužinojo. Dėkojame už galimybę plėsti vaiko akiratį!

(6 kl. mokinio mama)

 

Esame maloniai nustebinti ne tik programos išsamumu, įdomumu – to ir reikėjo tikėtis :), tačiau ypač dėstytoju gebėjimais dirbti su pačiais jauniausiais programos dalyviais, bendrauti su kukliausias bei subtiliai drąsinti tyliausius.

(3 kl. mokinės mama)

 

Ir zoologijos, ir dendrologijos užsiėmimai Ugnei labai patiko, džiaugėsi įgytomis žiniomis, grįžusi „egzaminavo“ mus (tėvus) užduodama klausimus koks paukštis Lietuvoje yra didžiausias, koks mažiausias, kaip atskirti barsuko olą nuo lapės, kaip atskirti guobą nuo lazdyno ir t.t., o ekskursija po mišką (nepaisant lietučio) ir kartu keliavęs dėstytojos keturkojis Haskis – tobuliausias užsiėmimas

(3 kl. mokinės mama)

 

Trečiokų pamokos puikios. Na o vakarykštė dendrologijos dėstytoja buvo, anot dukros, superinė. Paskaita vyko lauke, dėstytoja atsivedė savo šunį.  Paskaita vyko per praktinius užsiėmimus. Žodžiu fantastika!!!

(3 kl. mokinės mama)

 

Man labai patiko. Tai yra jėga!

(3 kl. mokinė)

 

Vaikui paskaitos patinka tuo, jog išgirsta įdomesnių ir naujesnių dalykų, nei mokykloje. Taip pat – dėstytojų bendravimas.

(3 kl. mokinio mama)

 

Zoologijos paskaita paliko didžiausią įspūdį ir dukrai, ir man. Nes visą kelią namo-apie 30 min.- kaip iš rašto pasakojo apie paukščius, tvarkinguolį barsuką, voverytę, kuri, pasirodo, vagia paukščių kiaušinius, ilgaamžes muses. Ačiū dėstytojai už įsimintiną ir įdomią paskaitą!

(3 kl. mokinės mama)

 

Labai džiaugiamės galėdami dalyvauti  šioje programoje ir labai dėkojame Jums už šį projektą.  Ugnei paskaita labai patiko, dėstytojos pateiktos užduotys buvo labai įdomios.

(3 kl. mokinės mama)

 

Visa šeima norime padėkoti už puikiai vykdomą itin gabių vaikų programą. Mūsų dukra trečiokė, šiame projekte pirmi metai. Mergaitė susižavėjusi lektore Ingrida Pilkioniene. „Ji tokia gera, graži ir protinga! Su ja labai smagu ir įdomu. Kaip gaila, kad šiandien paskutinė diena su šia dėstytoja“ – teigia dukra.

(3 kl. mokinės mama)

 

Įspūdžiai  iš  pirmo užsiėmimo labai geri, sūnus noriai  pasakojo apie  tai ką  veikė užsiėmimo metu. Patiko  dirbti  grupelėmis. Pasak  vaiko, buvo  įdomu, nes  visi  aktyviai  dalyvavo ( o  mokykloje vieni  dirba, kiti  tik trukdo). Labai  patiko dėstytoja  ir  studentės  užsienietės 🙂 Ačiū, su  nekantrumu  lauksime  sekančio  užsiėmimo!

(6 kl. mokinio mama)

 

Pasiėmiau vaiką laimingą, pasakojo, kad aptarinėjo emocijas, žaidė žaidimus, prisistatė, atsakinėjo į klausimus, buvo aktyvus, dėstytoja sakė labai gera, norėtų dar pas ją pakliūti. Laikas paskaitoj neprailgo, net norėjosi, dar pabūti 🙂 Labai laukia kitos paskaitos!

(3 kl. mokinio mama)

 

Norim pasidžiaugti ir padėkoti už įdomias paskaitas, kurių dėka vaikas tobulėja. Manome, kad jos labai prisidėjo prie vaiko išprusimo.

(4 kl. mokinės mama)

 

Labai džiaugiamės galėdami dalyvauti šioje programoje ir vertiname Jūsų įdėtas pastangas ir laiką į vaikų lavinimą.

(4 kl. mokinio mama)

 

Programa labai patiko, po visų pamokų turėdavo ką papasakoti, pasidalindavo ką sužinojo ir išmoko naujo. Susirado naujų draugų, įgytas žinias jau gali pritaikyti ir mokykloje pamokų metu.

(3 kl. mokinės mama)

Programa labai gera ir akademiškai turininga. Sūnus per šiuos metus gerokai praplėtė savo susidomėjimą ir patyrimą apie humanitarinius, socialinius mokslus. Dar kartą dėkoju už puikiai organizuojamą programą. Visi ir mūsų mokyklos mokiniai ir šeimos labai patenkinti tokia galimybe.

(10 kl. mokinio mama)

Labai dėkoju už suteiktą galimybę tobulėti!

(11 kl. mokinė)

 

Džiaugiamės programa, dėkoju už galimybę lankyti. Ji tikrai suteikia ir motyvacijos, ir plečia akiratį, ir skatina į mokymąsi žiūrėti plačiau: kam viso to „vargo“ reikia. Džiaugiamės galimybe sutikti įdomių žmonių, kitų gabių vaikų. Po paskaitų dukra dažniausiai spirga pilna įspūdžių.

(4 kl. mokinės mama).

Nuoširdžiai dėkojame už šios programos vykdymą. Net jei sunku apibrėžtai pasakyti, kiek ir kuom ji naudinga, neabejoju, kad naudos ji atneša jau vien socialiniu aspektu. Ačiū Jums!

(4 kl. mokinės mama)

 

Ačiū, kad yra tokia programa!

(7 kl. mokinės mama)

 

Ačiū, puikiai organizuota veikla.

(6 kl. mokinės mama)

 

Esame labai dėkingi už įvairiapusę programą, praplėstą vaiko akiratį.

(6 kl. mokinio tėtis)

Dar kartą norime nuoširdžiai padėkoti už šį unikalų ir nuostabų projektą, leidžiantį mūsų vaikams tobulėti ir  gauti neįkainojamas žinias bei patirtį.

(7 kl. mokinės mama)

 

Labai džiaugiamės galėdami dalyvauti programoje, gilinti žinias, tobulėti. Dėkui, kad ši programa yra.

(4 kl. mokinio mama)

 

Mano trečiokei dukrai labai patiko paskaitos, nes jos vyko UNIVERSITETUOSE! Ačiū!

(3 kl. mokinės mama)

 

Labai džiaugiamės galėdami dalyvauti Gabių vaikų programoje. Programa ne tik supažindina ir praplečia vaiko pažinimo pasaulį, parodo įvairias specialybes, gerina gebėjimą orientuotis nepažįstamoje ar mažiau pažįstamoje vietoje, atsirasti auditoriją, drąsiai bendrauti su dėstytojais ir vaikais

(4 kl. mokinio mama)

 

Ačiū labai už puikias edukacijas itin gabių vaikų ugdymo programoje, už laiką, skiriamą vaikų žinių bagažo pildymui, labai vertiname šią galimybę

(4kl. mokinio mama)

 

Labai džiaugiamės ir dėkojame už suteiktą galimybę tobulėti

(4 kl. mokinio tėtis)

 

Ačiū už galimybę mūsų dukrai plėsti akiratį, dėstytojams už puikias paskaitas, už pagalbą kartu ugdant jaunąją kartą. Tikimės ir tolimesnio glaudaus bendradarbiavimo.

(3 kl. mokinės mama)

 

Dovydas noriai dalyvauja užsiėmimuose, dalijasi įspūdžiais su mumis ir draugais. Užsiėmimais esame patenkinti, pastabų neturime.

(3 kl. mokino tėtis)

 

Ačiū už įdomius, įvairius užsiėmimus ir plečiamą akiratį!

(3 kl. mokinės mama)

 

Mantė kiekvieną kartą grįžusi iš paskaitų mums papasakodavo ką naujo sužinojo, ką naujo išmoko. Smagiausia tai, kad ji tai darydavo su didžiausiu entuziazmu, spindinčiomis akimis. Džiaugėsi ji, džiaugėmės ir mes. Kiekviena patirtis yra naudinga ir reikšminga. Niekad nemaniau, kad šeštoką galima taip sudominti ekonomika ar teise, bet pasirodo – įmanoma, dar ir kaip!

(6 kl. mokinės mama)

Noriu padėkoti už gabių vaikų programą bei suteiktas galimybes. Šitie metai vaikams, tėvams ir seneliams buvo kitokie – įdomūs, prasmingi, pilni atradimų. Ačiū, kad tikite gabiais vaikais, į juos investuojate, kuriate gražesnę ateitį mums visiems.

(6 kl. mokinės mama)

 

Norėjome padėkoti ir pasidžiaugti programa. Vaikai užsiėmimų laukdavo ir į juos eidavo noriai. Jei ir paklausdavo kokia užsiėmimo tema, tai tik iš smalsumo, o ne rinkdamiesi eiti ar ne. Džiaugiasi programoje sutikę dar „kitokių“ vaikų. Jei programos paskaitų laikas kirsdavosi su kitų užklasinių užsiėmimų laiku, vaikų prioritetu likdavo programa. Mums, tėvams, didžiausią įspūdį paliko KTU dėstytojai. Pagarba dėstytojams, sugebantiems išlaikyti vaikų dėmesį valanda ilgiau taip, kad vaikai net nepastebi.

(3 ir 6 kl. mokinių mama)

 

Vaikai ypatingai praturtėja sutikdami išskirtines asmenybes – mokytojus, įgauna supratimą apie skirtingas disciplinas, pradeda jausti, kas jiems artima, kas tik įdomu. Esu dėkinga, kad mūsų sūnus turi galimybę augti gabių vaikų programoje

(4 kl. mokinio mama)

 

Džiaugiuosi, kad yra tokia programa. Ačiū organizatoriams, tai nerealu, ką Jūs darote

(7 kl. mokinio mama)

 

Esame laimingi, matydami gabių vaikų programos naudą – sūnus visapusiškai didina žinių bagažą, vertina mokslą. Ačiū programos organizatoriams ir dėstytojams

(4 kl. mokinio mama)

 

Labai džiaugiuosi savivaldybės bei mokyklos mano vaikams suteikta galimybe dalyvauti šioje programoje. Mano akimis tai puiki iniciatyva priartinanti aukštąjį mokslą prie vaiko. Kai net trečiokas pasijunta „savas“ bet kurioje iš Kaune veikiančių aukštųjų mokyklų. Vaikai turi galimybę prisiliesti prie universitetinių laboratorijų inventoriaus, vertinti dainuojančius magistrantus, piešti kartu su architektais. Tai programa skatinanti platesnį, kūrybišką mąstymą. Padedanti mokslą priimti ne kaip nuobodžią prievolę, bet kaip savaime suprantamą priemonę, padedančią atskleisti labai įdomų pasaulį.

(3 kl. mokinių mama)

 

Programa esame labai patenkinti – vaikas patenkintas naujai įgytomis žiniomis, įdomiomis ir įvairiapusėmis temomis, puikiais dėstytojais

(6 kl. mokinio tėtis)

 

Ypač norim padėkoti už doc. dr. Nerijaus Čepulio paskaitas! Jaunimas sužavėtas

(7 kl. mokinio mama)

 

Praėjusiame užsiėmime mano sūnus gavo labai daug gerų emocijų, labai daug pasakojo ir buvo sužavėtas. Mums, tėvams, labai malonu jį tokį matyti. Ačiū.

(6 kl. mokinio mama)

 

Noriu padėkoti už nepaprastą galimybę mūsų miesto trečiokams. Sūnus kiekvieną kartą grįžta pilnas įspūdžių, labai didžiuojasi, kad gali klausyti paskaitų kaip studentas, jaučiu, kaip akademinė aplinka skatina jį geriau mokytis, skaityti enciklopedijas. Džiugu, kad mūsų miestas rūpinasi vaikais, augina žingeidžią kartą.

(3 kl. mokinio mama)

 

Programa patenkinti ne tik mes, tėvai, bet ir mūsų vaikas – džiaugiasi maloniu dėstytojų bendravimu, dalykų medžiaga, gabių vaikų noru ir naujomis pažintimis su jais, naujais potyriais, galimybe patekti „į ateitį“ – pajusti ne mokinio, o studento kėdės malonumus. Buvo smagu.

(6 kl. mokinio mama)

 

Labai ačiū už programą, įdomu ir naudinga!

(4 kl. mokinės mama)

 

Muzikos kūrimas nesudomino, o kitos dvi labai patiko. Patinka aiškus, bet ne mokyklinis pasakojimas, įdomios temos. Fizika ypač sudomino, kai viena tema, kurią įvardijo kaip aktualią, buvo išsamiai analizuojama, moksliškai, bet suprantamai. Iš karjeros ugdymo paskaitos grįžo radęs atsakymus dėl laiko planavimo ir savo tikslų siekimo strategijos.

(10 kl. mokinio mama)

 

Sūnus su malonumu eina į paskaitas, o atsiliepimai beveik visada būna labai pozityvūs. Iki šiol didžiausią įspūdį jam paliko Stefano Lanza – nenustoja apie jį pasakoti ir visada prisimena.

(3 kl. mokinio tėtis)

 

Paskaitos dukrai tikrai labai patinka ir džiaugiamės, kad sužino daug naujų dalykų, plečiasi akiratis, susipažįsta su universitetais.

(6 kl. mokinės mama)

 

Džiaugiuosi, kad ši programa egzistuoja ir leidžia vaikams susipažinti su įvairiomis mokslo bei meno sritimis, plėsti akiratį bei galbūt atrasti savo pašaukimą. Tad noriu padėkoti jos sumanytojams, kuratoriams, dėstytojams

(3 kl. mokinio tėtis)

 

Labai džiaugiamės, kad dukra turi galimybę dalyvauti šioje gabių mokinių programoje. Jai tai tikrai didelė paskata ir papildoma motyvacija viskuo domėtis. Norime padėkoti už šios prasmingos programos įgyvendinimą.  Ačiū.

(7 kl. mokinės mama)

 

Labai džiaugiamės programa, džiaugiamės, kad ji apima daug mokslo sričių, kad dėstytojai stengiasi prisitaikyti prie jauno klausytojų amžiaus. Dukra labai noriai lanko užsiėmimus.

(4 kl. mokinės mama)

 

Dukra labai džiaugiasi programa ir noriai laukia kitų užsiėmimų.

(6 kl. mokinės mama)

 

Dukrai labai patinka, ačiū už puikią programą.

(6 kl. mokinės mama)

 

Labai dėkojame už šį projektą ir, kad suteikiate galimybę tobulėti mūsų vaikams

(7 kl. mokinės mama)

 

Dukra sužavėta galimybe lankyti paskaitas, dėstytojus vertina puikiai

(3 kl. mokinės mama)

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content