Norime padėkoti visiems nacionalinio renginio „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“ organizatoriams, dalyviams ir visiems tiems, kas vienaip ar kitaip paminėjo sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 30-metį.

Siunčiame Higienos instituto direktoriaus Padėką. Jeigu renginiuose dalyvavo daugiau mokyklų ar darželių, prašytume padėką persiųsti ir jiems, kadangi siunčiame tais el. paštais, kurie buvo nurodyti atsiųstose ataskaitose.

Apibendrintą nacionalinio renginio ataskaitą galima rasti Higienos instituto Sveikatos stiprinimo centro interneto svetainėje https://smlpc.lt/index.php

 

PADEKA_RENGINIO_ORGANIZATORIAMS IR DALYVIAMS

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content