Patvirtinti Kauno miesto tiltų, viadukų, estakadų, tunelių, kuriuos planuojama statyti, rekonstruoti, taisyti , 2022–2024 metų ir Kauno miesto gatvių tiesimo, rekonstravimo, taisymo ir priežiūros darbų 2022–2024 metų prioritetiniai sąrašai

Informuojame. kad Kauno miesto savivaldybės taryba 2022 m. gegužės 24 d. priėmė sprendimą Nr. T-283 ,, Dėl Kauno miesto savivaldybės tarybos 2021 m. birželio 22 d. sprendimo Nr. T-272 „Dėl Finansavimo lėšų, skirtų Kauno miesto savivaldybės vietinės reikšmės keliams ir gatvėms tiesti, rekonstruoti, taisyti (remontuoti), prižiūrėti ir saugaus eismo sąlygoms užtikrinti, naudojimo ir skirstymo, objektų eiliškumo nustatymo tvarkos aprašo patvirtinimo“ pakeitimo“.

Finansavimo lėšų, skirtų Kauno miesto savivaldybės vietinės reikšmės keliams ir gatvėms tiesti, rekonstruoti, taisyti (remontuoti), prižiūrėti ir saugaus eismo sąlygoms užtikrinti, naudojimo ir skirstymo, objektų eiliškumo nustatymo tvarkos aprašas

Vadovaujantis šiuo aprašu Kauno miesto savivaldybės taryba 2022-06-21 sprendimu Nr. T-338 patvirtino Kauno miesto tiltų, viadukų, estakadų, tunelių, kuriuos planuojama statyti, rekonstruoti, taisyti (remontuoti), 2022–2024 metų prioritetinį sąrašą ir sprendimu Nr. T-339 patvirtino  Kauno miesto gatvių tiesimo, rekonstravimo, taisymo ir priežiūros darbų 2022–2024 metų prioritetinį sąrašą.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content