Dėl gyvenamosios vietos deklaravimo klausimų karantino metu

Informuojame, kad vadovaujantis Gyvenamosios vietos deklaravimo taisyklių, patvirtintų 2018 m. sausio 15 d. Valstybės įmonės Registrų centro direktoriaus įsakymu Nr. v-24, 211 punktu ,Nepaprastosios padėties, ekstremaliosios situacijos ar karantino metu asmuo,  užpildytą ir pasirašytą nustatytos formos deklaraciją deklaravimo įstaigai gali pateikti paštu, elektroniniu paštu, per Nacionalinę elektroninių siuntų pristatymo, naudojant pašto tinklą, informacinę sistemą arba kitomis elektroninio ryšio priemonėmis. Deklaravimo įstaigai kartu su deklaracija būtinai turi būti pateikta asmenų tapatybę patvirtinančių dokumentų (t.y. paso, asmens tapatybės koretelės, išduoto leidimo laikinai ar nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje) kopijos, išskyrus atvejus, kai deklaracija pasirašyta kvalifikuotu elektroniniu parašu arba siunčiama per Nacionalinę elektroninių siuntų pristatymo, naudojant pašto tinklą, informacinę sistemą, ir jeigu reikia – kiti dokumentai ar jų kopijos. Klausimą dėl deklaracijos priėmimo sprendžia deklaravimo įstaigos vadovas arba jo pareigas vykdantis deklaravimo įstaigos darbuotojas.

Gyvenamosios vietos deklaracijos forma, pildoma asmeniui pakeitus gyvenamą vietą Lietuvos Respublikoje ar atvykus gyventi į Lietuvos Respubliką: GVD forma

Išvykimo iš LR deklaracijos forma, pildoma asmeniui išvykstant ilgesniam nei šešių mėnesių laikotarpiui:  GVI forma

Prašymas įtraukti į gyvenamosios vietos neturinčių asmenų apskaitą: GVNA forma

Prašymo forma dėl deklaravimo duomenų taisymo, keitimo ar naikinimo: Fiziniu asmenu prasymas su inf pranesimu 2021

Aleksoto seniūnijos adresas: Veiverių g. 132, Kaunas, LT- 46337

Aleksoto seniūnijos kontaktinis telefono numeris gyv. vietos deklaravimo klausimais: (8 37) 29 70 84

Aleksoto seniūnijos el. paštas: [email protected]

 

 

Aleksoto seniūnijos informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content