Asmens duomenų apsauga

Atsižvelgdami į 2018 m. gegužės 25 d. įsigaliojusį 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamentą (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo, kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas), informuojame Jus, kad Kauno miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnyba tvarko Jūsų asmens duomenis.

Svarbu. Prašymai įgyvendinti duomenų subjektų teises nagrinėjami vadovaujantis Asmens duomenų tvarkymo ir duomenų subjektų teisių įgyvendinimo Kauno miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnyboje tvarkos aprašu, patvirtintu Kauno miesto savivaldybės kontrolieriaus 2018 m. rugpjūčio 1 d. įsakymu Nr. V-16 „Dėl Asmens duomenų tvarkymo ir duomenų subjektų teisių įgyvendinimo Kauno miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnyboje tvarkos aprašo patvirtinimo“ nustatyta tvarka, pateikus laisvos formos prašymą. Šiame apraše Jūs rasite informaciją apie tai, kokius asmens duomenis ir kokiu tikslu tvarkome, kam galime perduoti informaciją apie Jus, kiek laiko saugome duomenis ir kokias teises Jūs, kaip duomenų subjektas, turite.

Jeigu asmuo mano, kad Kauno miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos valstybės tarnautojų veikla pažeidė jo, kaip duomenų subjekto, teises arba nori gauti daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą Kauno miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnyboje, gali kreiptis į duomenų apsaugos pareigūną (Marija Anna Čibirauskienė, tel. +370 682 70356, el. p. [email protected]).

 

Kauno miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnybos fizinių asmenų apsaugos, tvarkant asmens duomenis, politika

Asmens duomenų tvarkymo ir duomenų subjektų teisių įgyvendinimo Kauno miesto savivaldybės kontrolės ir audito tarnyboje tvarkos aprašas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content