Kaune pradėjo veikti Karščiavimo klinika

(Kauno miesto sav. nuotrauka)

Karščiavimo klinika įkurta Žemuosiuose Šančiuose – Kauno poliklinikos Šančių filialo pastate ( A. Juozapavičiaus pr. 72). Klinika  pacientus priima nuo 8 iki 20 valandos.

Pagal sveikatos apsaugos ministro įsakymą, šioje medicinos įstaigoje gydytojo apžiūrai gali lankytis pacientai nuo 18 iki 60 metų amžiaus, kurių kūno temperatūra pakilusi virš 37,8 laipsnių ir jaučiamas bent vienas iš viršutinių kvėpavimo takų infekcijos simptomų.

Atvykę pacientai privalo griežtai laikytis nurodytos tvarkos bei vykdyti visus Viešosios tvarkos skyriaus pareigūnų nurodymus: atvažiavus į specialiai paruoštą aikštelę, sustoti joje ir nelipti iš automobilio, neatidaryti langų, padėti matomoje vietoje A4 formato lapą su savo telefono numeriu, pagal kurį bus identifikuojami, taip pat pateikti asmens dokumentą.

Atėjus paciento eilei, teritorijoje dirbantys Viešosios tvarkos skyriaus specialistai, parodys ženklą išlipti iš transporto priemonės ir eiti tiesiai į pastatą (polikliniką). Prie durų žmones pasitiks medikai su specialiomis apsaugos priemonėmis ir palydės toliau.

Pabrėžiame, kad pacientai iš Kauno miesto priimami tik tiksliai nurodytu registracijos laiku ir tik su šeimos gydytojo siuntimu.

 

 

 

Skip to content