Viešojo transporto paslaugos bėgantiems nuo karo Ukrainoje

Nuo karo Ukrainoje bėgantiems asmenims miestas užtikrina nemokamas keliones viešuoju transportu.

 

Viešojo transporto bilietą atsiimti galima aptarnavimo punkte Laisvės al. 114 (I–V 7.30 val. iki 18.30 val.). Kontaktas pasiteiravimui: 8 800 20000.

 

Norint gauti lengvatinį el. bilietą būtina pateikti asmens tapatybę įrodantį dokumentą. Taip pat vieną iš šių dokumentų: Migracijos departamento išduotą leidimą laikinai gyventi humanitariniais pagrindais, nacionalinę vizą humanitariniais pagrindais ar nustatytos formos registracijos LR Migracijos departamento kortelę.

 

Išduodamas lengvatinis el. bilietas yra vardinis ir jis nesuteikia teisės kitam asmeniui juo naudotis. Viešojo transporto kontrolės metu, asmuo kartu su turimu lengvatiniu bilietu privalo pateikti ir asmens tapatybę įrodantį dokumentą.

Transporto ir eismo organizavimo skyrius

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content