Dėl Kęstučio gatvės remonto

Lapkričio 7-8 dienomis planuojami Kęstučio gatvės viršutinio asfaltbetonio sluoksnio klojimo darbai, kurių metu būtinas eismo uždarymas Kęstučio gatve įskaitant ir viešąjį transportą. Lapkričio 7-8 dienomis 1-ojo, 5-ojo, 7-ojo, 14-ojo, 15-ojo troleibusų maršrutus aptarnaus autobusai, nukreipiant juos apylanka nuo Vytauto prospekto į Karo ligoninės g., Kaunakiemio g., Karaliaus Mindaugo prospektą, toliau esamais maršrutais. Taip pat apylanka nuo Vytauto prospekto Karo ligoninės g., Kaunakiemio g., Karaliaus Mindaugo prospektu važiuos  6-ojo A, 18-ojo, 23-iojo, 29-ojo G, 35-ojo A, 37-ojo, 39-ojo, 40-ojo, 46-ojo, 47-ojo, 57-ojo G maršrutų autobusai.

„Griunvaldo g.“ stotelė perkeliama į Karo Ligoninės gatvę, „S. Daukanto g.“ ir „Muzikinio teatro“ stotelės perkeliamos į Karaliaus Mindaugo prospektą.

Daugiau informacijos https://www.stops.lt/kaunas/

 

Transporto ir eismo organizavimo skyrius

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content