Teisė naudotis šeimos kortelės privilegijomis suteikiama ir šeimynoms

Informuojame, kad nuo 2021 m. kovo mėn. šeimos kortelės, suteikiančios nuolaidas įvairioms prekėms, paslaugoms ir renginiams, išduodamos šeimynoms. Nuolaidų sąrašą galite rasti  tinklalapyje www.seimos-kortele.lt.

Norint gauti Šeimos kortelę, šeimynos dalyvis (steigėjas) turi pateikti rašytinį prašymą Socialinių paslaugų priežiūros departamentui (SPPD). Plačiau apie tai galite paskaityti nuorodoje:

https://seimos-kortele.lt/teise-naudotis-seimos-korteles-privilegijomis-suteikiama-ir-seimynoms/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content