Renginys „Ne(žinau), kas yra prekyba žmonėmis“

Nuotolinio renginio metu:

𝐒𝐮𝐳̌𝐢𝐧𝐨𝐬𝐢𝐦𝐞 kaip sekasi Bažnyčios bendruomenei darbuotis šiame lauke, 𝐚𝐩𝐢𝐞 𝐢𝐧𝐨𝐯𝐚𝐭𝐲𝐯𝐢𝐚𝐬 𝐞𝐝𝐮𝐤𝐚𝐜𝐢𝐧𝐞𝐬 𝐩𝐫𝐞𝐯𝐞𝐧𝐜𝐢𝐧𝐞𝐬 𝐩𝐫𝐢𝐞𝐦𝐨𝐧𝐞𝐬 𝐛𝐞𝐢 𝐣𝐮̨ 𝐚𝐤𝐭𝐮𝐚𝐥𝐮𝐦𝐚̨ mums papasakos policijos pareigūnas, teatro vadovė-režisierė. Kartu su Vidaus reikalų ministerijos atstove 𝐚𝐩𝐳̌𝐯𝐞𝐥𝐠𝐬𝐢𝐦𝐞 prekybos žmonėmis situaciją mūsų šalyje. 𝐒𝐚𝐯𝐨 𝐩𝐚𝐭𝐢𝐫𝐭𝐢𝐦𝐢 𝐝𝐚𝐥𝐢𝐧𝐬𝐢𝐬 atstovai ir nevyriausybinio sektoriaus atstovai, teikiant pagalbą nukentėjusiems nuo prekybos žmonėmis. 𝐈̨(𝐬𝐢)𝐯𝐚𝐫𝐝𝐢𝐧𝐬𝐢𝐦𝐞, kodėl yra svarbu kalbėtis apie šį reiškinį bei įgyvendinti įvairias prevencines veiklas!

𝐑𝐞𝐧𝐠𝐢𝐧𝐲𝐬 𝐬𝐤𝐢𝐫𝐭𝐚𝐬 𝐕𝐈𝐒𝐈𝐄𝐌𝐒. 𝐊𝐯𝐢𝐞𝐜̌𝐢𝐚𝐦𝐞 𝐝𝐚𝐥𝐲𝐯𝐚𝐮𝐭𝐢!
Registracijos nėra, renginio nuorodą rasite apačioje.

NUORODA DALYVAUTI RENGINYJE:
https://us06web.zoom.us/j/83658039003

NUORODA Šv. Mišių transliacijai nuo 18 val.:
https://www.youtube.com/watch?v=yMYr9p7lMZI

Daugiau informacijos ir renginio DIENOTVARKĖ:
https://www.caritas.lt/…/renginys-nezinau-kas-yra…

Prekyba žmonėmis vyksta. Tai yra didžiausias šiuolaikinės modernios visuomenės skaudulys.
Ką mes žinome apie šį reiškinį? Ko nežinome? Kaip galime prisidėti, kad nukentėjusių, išnaudotų, apgautų žmonių būtų mažiau? Ar mes turime prisidėti?

DAUGIAU INFORMACIJOS RAISTE:

https://www.caritas.lt/news/renginys-nezinau-kas-yra-prekyba-zmonemis

2022.02.08-Renginio dienotvarkė

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content