Siunčiama nuotrauka

TEISINĖS KONSULTACIJOS

Teisinės konsultacijos

1. Gyventojams yra teikiama profesionali nemokama pirminė teisinė pagalba K. Donelaičio g. 33-1. Ją teikia advokatės N. Reimerienė, V. Naujokienė ir D. Degutienė.
Pasiteiravimo telefonas: 229268.
2. Gyventojai, taip pat smulkaus ir vidutinio verslo, NVO ir kitų nepelno siekiančių subjektų atstovai yra konsultuojami Teisės klinikoje. Reikalinga išankstinė registracija. Informaciją galima rasti šioje svetainėje:
3. Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Teisės katedroje:
Tęsiant 2016 metais pradėtą bendradarbiavimą su Kauno miesto ir Kauno rajono savivaldybėmis dėl žmogaus teisių apsaugos priemonių taikymo, 2017 m. lapkričio 6 – 2017 m. gruodžio 22 d. Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Teisės katedra Kauno miesto gyventojus kviečia užsukti į teisinių konsultacijų laboratoriją. Šioje laboratorijoje visais teisiniais klausimais bus teikiama nemokama teisinė pagalba.
Nemokamos teisinės konsultacijos vyks Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos fakulteto Teisės katedroje (13 aud., Gedimino g. 41, Kaunas)., iš anksto el. paštu: konsultacijosts5@gmail.com atsiuntus konkretų problemos aprašymą.
Pagalbą teisės klausimais teiks Teisės studijų programos studentai, kuriuos koordinuos ir prie konsultacijų prisidės Teisės katedros asistentas Sigitas Šamanskas ir katedros vedėja Iveta Vitkutė-Zvezdinienė.
Kontaktinis asmuo: teisininkas Sigitas Šamanskas, Tel. Nr. 8 699 64353, el. paštas: info@teisinepaslauga.lt

Skip to content