Tarptautinės neįgaliųjų žmonių dienos paminėjimo šventė

Jau eilę metų Kauno neįgaliojo jaunimo užimtumo centras organizuoja šventę skirtą paminėti Tarptautinę neįgaliųjų dieną.

Šių metų antrąją žiemos dieną, gruodžio 2, trečiadienį, visus kauniečius ir miesto svečius kviečiame į šventę skirtą Tarptautinės neįgaliųjų dienos paminėjimui. Nemokamas renginys vyks Kauno sporto halėje. Nuo 12.00 val. Jūsų lauks neįgaliųjų meniniai kolektyvai ir mugė, o nuo 18.00 val. tik Jums koncertuos  grupė „69 danguje”,16 Hz, Rebelheart,  Rasa Kaušiūtė, Vudis ir grupė „Dar”, Bon Jeans, folkroko grupė „Dafylk”, 16 Hz Tribute, Rolandas Petrikis,  taip pat šokių kolektyvai, renginio vedėja  Hana Šumilaitė.”

plakatas2015_d

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content