Pristatyta Panemunės PK Veiklos skyriaus 2016 m. ataskaita

2017 m. sausio 24 d. Kauno m. VPK Panemunės PK Veiklos skyriaus viršininkas Giedrius Klimavičius pristatė skyriaus ataskaitą už 2016 m.

Ataskaitinio susirinkimo metu, dalyvaujant Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato viršininkui Dariui Žukauskui, Panemunės, Šančių ir Petrašiūnų seniūnams, seniūnaičiams, bendruomenės pirmininkams, Kauno m. Panemunės PK Veiklos skyriaus viršininkas Giedrius Klimavičius pateikė informaciją apie teisėtvarkos būklės statistiką, aptarė nuveiktus darbus ir pristatė ateities kryptis.

Nuo 2016 m. gegužės 4 d. Panemunės policijos komisariatui pradėjus dirbti pagal naują veiklos modelį (sujungti kriminalinės policijos ir viešosios policijos skyriai), kurio tikslas – greitai ir operatyviai reaguoti į pranešimus apie nusikaltimus, padėti žmogui bet kokioje situacijoje, pasikeitė darbo organizavimas – Veiklos skyriaus pareigūnai 70 proc. darbo vykdo aptarnaujamoje teritorijoje ir tik 30 proc. darbo atliekama kabinete. Seniūnijų darbuotojai ir bendruomenė mato teigiamus pokyčius:

  1. Padaugėjo pareigūnų ekipažų, dirbančių aptarnaujamoje teritorijoje.
  2. Greičiau reaguojama į įvykius.
  3. Greičiau ištiriami pareiškimai, skundai.
  4. Kokybiškiau suteikiama pagalba ir informacija gyventojams, į įvykius atvyksta buvę kriminalinės ir viešosios policijos pareigūnai, turintys patirtį ir aukštą kompetencijos lygį.
  5. Sumažėjo nusikaltimų skaičius aptarnaujamoje teritorijoje.

Kauno m. VPK Panemunės PK Veiklos skyriaus 2016 m. ataskaita.

Skip to content