Siunčiama nuotrauka

Petrašiūnų seniūnijos gyventojai buriasi į saugios kaimynystės grupių sektorių

IMG_6635Dar balandžio mėnesį T. Masiulio g. 14 namo gyventojai įkūrė saugios kaimynystės grupę, užkrėsti gerojo pavyzdžio prie jų prisijungti ir sudaryti bendrą sektorių nusprendė ir T. Masiulio g. 8 namo gyventojai, kurių atstovas birželio 30 dieną Petrašiūnų seniūnijoje pasirašė sutartį ir atsiėmė saugios kaimynystės lentą.

Kaip minėjo saugios kaimynystės atstovas, kaimynystėje yra neramumų, tačiau bendromis pastangomis tiki jog gali išspręsti aktualiausias problemas – triukšmas ir alkoholio vartojimas viešoje vietoje. Koordinatorius K. Kardauskas jau turi ir gerų pavyzdžių, kai iškviesti policijos pareigūnai greitai sureagavo į jo skambutį ir sulaikė viešosios tvarkos pažeidėjus.

Skatindamas saugios kaimynystės grupių iniciatyvą, Kauno m. savivaldybės administracijos, Petrašiūnų seniūnijos seniūnas Algimantas Vilkevičius domėjosi ar saugios kaimynystės koordinatorius turi bendraminčių kurie prisidės prie aktyvaus saugios kaimynystės grupės koordinatoriaus ir palinkėjo, kad daugiabutis būtų vieningas tarsi bičių avilys – „bent mažiausiai bėdai ištikus, visas namas pradėtų dūgzti kaip tikras bičių avilys“, nes tik kartu veikdami galime įveikti iškylančias problemas.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Panemunės policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininkas, laikinai einantis Panemunės PK Viršininko pareigas A. Vaina ragino naująjį saugios kaimynystės koordinatorių ir toliau keisti nusistovėjusį požiūrį į smulkius teisės pažeidimus ir ragino aktyviai bendradarbiauti su policija kuriant saugią aplinką Petrašiūnuose.

Trumpą susitikimą vainikavo Petrašiūnų seniūnijos seniūno A. Vilkevičiaus, T. Masiulio g. 8 namo gyventojų išrinkto saugios kaimynystės grupės koordinatoriaus K. Kardausko bei Viešosios policijos skyriaus viršininko, laikinai einančio Panemunės PK Viršininko pareigas, A. Vainos bendra nuotrauka.

Artimiausiu metu saugios kaimynystės grupių koordinatorių iniciatyva bus planuojamas vieša daiktų žymėjimo akcija – platesnės informacijos apie renginius ieškokite www.kaunas.policija.t, www.kaunas.lt arba www.facebook.com/KaunoBendruomenesPareigūnai.

Skip to content