Pagyvenusių ir socialiai pažeidžiamų žmonių renginys

Eigulių seniūnijos bendruomenės taryba 2015 m. gegužės 20 d. posėdyje nusprendė Valstybės biudžeto lėšomis, skirtomis seniūnijai, finansuoti Pagyvenusių ir socialiai pažeidžiamų žmonių renginį. Renginiui numatyta skirti iki 1140 Eur.
Seniūnijos organizuotą viešojo pirkimo konkursą dėl renginio surengimo paslaugos pirkimo laimėjo Muravos bendruomenės centras, pasiūlęs mažiausią paslaugos kainą 1090 Eur.
Renginys – dviejų dienų išvyka į Anykščius, aplankant Puntuko akmenį, Lajų taką ir į Molėtus, aplankant astronomijos observatoriją, etnokosmologijos muziejų, įvyks rugsėjo 26-27 dienomis.
Nakvynė numatyta Rūtos kaimo sodyboje., nameliuose.
Seniūnija apmokės kelionės ( 35 vietų autobusas) ir nakvynės išlaidas. Objektų lankymo bilietams kelionės dalyviai turėtų turėti apie 10 eurų savo asmeninių lėšų, taip pat pasirūpinti maistu dviems dienoms.
Šis renginys skirtas seniūnijos socialiai pažeidžiamiems žmonėms ( senjorams, neįgaliesiems), taip pat seniūnijos teritorijoje aktyviai vykdančių kultūrinę, sportinę, edukacinę ar kitą bendruomeninę veiklą organizacijų nariams.
Dėl dalyvavimo išvykoje prašome kreiptis į savo bendruomenines organizacijas, seniūnaičius iki 2015 m. rugsėjo 21 d.

Pridedama išvykos programa.

Skip to content