LINKUVOS DVARO SODYBOS FRAGMENTŲ ŽEMĖS SKLYPO DETALUSIS PLANAS  

 

LINKUVOS DVARO SODYBOS FRAGMENTŲ (UNIKALUS KODAS KULTŪROS VERTYBIŲ REGISTRE – 182) ŽEMĖS SKLYPO DETALUSIS PLANAS

 

Būsena: parengtas KMSA direktoriaus įsakymas

 

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo įstatymo 32 straipsniu, Visuomenės informavimo, konsultavimo ir dalyvavimo priimant sprendimus dėl teritorijų planavimo nuostatų, patvirtintų Lietuvos Respublikos vyriausybės 1996 m. rugsėjo 18 d. nutarimu Nr. 1079 (toliau – Nuostatai), 8 skyriaus 41.1 punktu, informuojame, kad yra priimtas sprendimas dėl rengiamo apie 16,5 ha kultūros paveldo objekto – Linkuvos dvaro sodybos fragmentų (unikalus kodas Kultūros vertybių registre – 182) teritorijos detaliojo plano teritorijų planavimo pradžios ir planavimo tikslų.

 

Planavimo tikslas – suformuoti kultūros paveldo objekto – Linkuvos dvaro sodybos fragmentų (unikalus kodas Kultūros vertybių registre – 182) žemės sklypą, nustatyti teritorijos naudojimo reglamentus ir numatyti paėmimą visuomenės poreikiams.

 

Planavimo uždaviniai – parengti Linkuvos dvaro sodybos fragmentų (unikalus kodas Kultūros vertybių registre – 182) žemės sklypo detalųjį planą, suformuoti kultūros paveldo objekto – Linkuvos dvaro sodybos fragmentų (unikalus kodas Kultūros vertybių registre – 182) žemės sklypą, nustatyti teritorijos naudojimo reglamentus, suplanuoti optimalų planuojamos teritorijos inžinerinių komunikacinių koridorių tinklą, įvertinti istorines nekilnojamojo turto objekto ribas, numatyti apsaugos reikalavimus bei priemones nekilnojamajam kultūros paveldui išsaugoti ir naudoti, ir numatyti paėmimą visuomenės poreikiams.

 

Planavimo organizatorius – Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius.

 

Strateginis pasekmių aplinkai vertinimas (SPAV) neatliekamas.

Vadovaujantis Nuostatų 8 skyriaus 41.1 punktu, planavimo organizatorius apie rengiamą kompleksinio teritorijų planavimo dokumentą paskelbia Lietuvos Respublikos teritorijų planavimo dokumentų rengimo ir teritorijų planavimo proceso valstybinės priežiūros informacinėje sistemoje, planavimo organizatoriaus buveinėje ir jo interneto svetainėje, sprendimą priėmusios institucijos interneto svetainėje ir seniūnijų, kurių teritorijoje yra planuojama teritorija, skelbimų lentose.

 

Su sprendimu dėl detaliojo plano galima susipažinti nuo 2021-07-20. Dėl informacijos apie 16,5 ha kultūros paveldo objekto – Linkuvos dvaro sodybos fragmentų (unikalus kodas Kultūros vertybių registre – 182) teritorijos detalųjį planą prašome kreiptis į Kauno miesto savivaldybės Miesto planavimo ir architektūros skyrių, adresas Laisvės al. 96, Kaunas, vyr. specialistė Danguolė Bulavienė tel. (8 37) 42 25 82.

Plačiau:

Viešinimas_geras_sprendimas07-21

Įsakymas07-21

Darbu programa07-21

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content