Kauno miesto seniūnijų sporto žaidynėse – Šančių seniūnijos pergalė!

Praėjusį penktadienį ir šeštadienį (birželio 10 ir 11 dienomis, vyko IX-osios Kauno miesto seniūnijų sporto žaidynės. Žaidynėse iš viso dalyvavo 52 komandos. Daugiausia komandų sudarė Šančių seniūnija, kuri delegavo komandas į visas sporto rungtis. Seniūnijų gyventojai varžėsi devyniose skirtingose sporto rungtyse (krepšinis, futbolas, stalo tenisas, lauko tinklinis, šaškės, šachmatai, virvės traukimas ir seniūnų trikovė).
Šiame sporto renginyje dalyvavo beveik visų Kauno miesto seniūnijų komandos. Daug dėmesio šiam renginiui skyrė seniūnaičiai, kurie surinko nemažai puikių komandų. Bendroje komandinėje įskaitoje I vietą iškovojo Šančių seniūnija, II – Žaliakalnio seniūnija ir III – Dainavos seniūnija.

 

Renginyje dalyvavo Kauno miesto savivaldybės tarybos narys Gediminas Vasiliauskas, seniūnijų atstovai, seniūnaičiai ir kiti miestiečiai.

 

Kauno miesto savivaldybės administracijos
Sporto skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content