Siunčiama nuotrauka

„Kauno energija“ perima šilumos tiekimą Palemone

AB „Kauno energija“ ir UAB „Fortum Heat Lietuva“ sudarė sutartį dėl Kauno miesto Palemono šilumos ūkio pirkimo – pardavimo, pagal kurią AB „Kauno energija“ iš UAB „Fortum Heat Lietuva“ įsigyja katilinę su šilumos tiekimo tinklais bei susijusia įranga ir nuo 2020 m. vasario 1 d. pradės vykdyti šilumos tiekimo veiklą šiame mikrorajone.

AB „Kauno energija“ kviečia visus buvusius UAB „Fortum Heat Lietuva” centralizuotai tiekiamos šilumos vartotojus nuo vasario 1 d. atvykti į kauniečių aptarnavimo centrą „Mano Kaunas“ (Statybininkų g. 3, Kaune, tel. 8 800 20 000) sudaryti naujas šilumos pirkimo – pardavimo sutartis bei išsiaiškinti jiems rūpimus klausimus.

Norint sudaryti sutartis su paslaugų tiekėjais reikia pateikti:

1. Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą;
2. VĮ „Registrų centras“ nekilnojamo turto išrašą arba pirkimo-pardavimo sutartį; Notaro patvirtinantį įgaliojimą, jei kreipiasi ne savininkas;
3. Pažymą gyvenamosios patalpos savininkui.

Pažymą gyvenamosios patalpos savininkui galite gauti Petrašiūnų seniūnijoje (R. Kalantos g. 57, Kaune, tel. 769 883). Norint gauti pažymą į seniūniją turi kreiptis savininkas su savo asmens tapatybės dokumentų ir nuosavybės dokumentu (VĮ „Registrų centras“ nekilnojamo turto išrašas).

Palemono šilumos ūkį sudaro automatizuota 2,4 MW galios dujinė vandens šildymo katilinė ir 1,176 km šilumos tiekimo tinklų, kuriais šiluma tiekiama į 12 daugiabučių namų, kuriuose yra 513 butų.

Palemono šilumos ūkis įsigyjamas atsižvelgiant į tai, kad privatus operatorius – UAB „Fortum Heat Lietuva“ neturėjo tolimesnių planų investuoti į šį ūkį, o Kauno miesto savivaldybė, vadovaudamasi LR Šilumos ūkio įstatymo 9 straipsnio nuostatomis, privalo organizuoti ir užtikrinti tinkamą šilumos ir karšto vandens tiekimą vartotojams savo teritorijoje.

Pradedama šilumos tiekėjo veiklą Palemone, AB „Kauno energija“ neperims vartotojų įsiskolinimų. Taip pat, vadovaujantis LR Šilumos ūkio įstatymo 2 straipsnio 44 punktu, nebus perimti ir šilumos punktų įrenginiai, esantys pastatuose.

Palemono šilumos vartotojams, kaip ir anksčiau, bus taikoma AB „Kauno energija“ tiekiamos šilumos kaina.

Skip to content