Siunčiama nuotrauka

Kaimynų Kaimynas

Įsibėgėjant Europos kaimynų dienai skirtam konkursui „Kaimynų kaimynas“ Kauno Petrašiūnų bendruomenės centro nariai nominuoja dvi moteris, Petrašiūnietes, kurios savo veikla suburia kaimynus. Jos abi skirtingos, bet aktyvios ir labai kaimyniškos.

Danutė Varkalienė. Gyvena Ekskavatorininkų g. Ji jau daugelį metų suburia viso kvartalo, bet labiausiai, žinoma, savo namo kaimynus bendriems darbams, talkoms, iššūkiams spręsti. Pastaruosius trejus metus Danutė atsiliepia į bendruomenės centro kvietimą švęsti kaimynų dieną savo kiemuose ir sukviečia didelį būrį kaimynų prie bendro stalo, lauke suorganizuoja pikniką su muzika ir dainomis. Jos dėka, daugelis to kvartaliuko gyventojų tik dar labiau susibendrauja, kartu ne tik darbus dirba, bet kaip ir senais laikais, šventes švenčia. 🙂

 

Vanda Mačiulienė. Gyvena Kalantos g. Ji savo ramiu atkaklumu, maloniu bendravimu prisidėjo prie to, kad name buvo sukurta bendrija. Su kiekvienu randa bendrą kalbą, su kiekvienu pasisveikina ir pakalbina. Ji užburia savo vidine ramybe ir dalinasi ja su kaimynais. Turi daugybę idėjų, kuriomis dalinasi su kaimynais, o jie mielai imasi tas idėjas įgyvendinti. Ji yra informacijos šaltinis, viskuo domisi ir visada informuoja kaimynus apie vykstančias veiklas ir renginius Petrašiūnuose, ar artimoje kaimynystėje.

 

Šiemet, jos iniciatyva ir šis kiemas pagaliau planuoja susiburti kaimynų dienos šventimui 😉

 

 

Skip to content