Kontaktai

Seniūnijos adresas: P. Plechavičiaus g. 9A;
tel. (8 37) 386960;  el. paštas: eiguliai@kaunas.lt
Darbo laikas:
Pirmadieniais – ketvirtadieniais 8:00 – 17: 00 val.
Penktadieniais 8:00 – 15:45 val.
Pietų pertrauka 12:00 – 12:45 val.

APTARNAUJAMI TIK IŠ ANKSTO UŽSIREGISTRAVĘ GYVENTOJAI. Į Eigulių seniūniją atvykti norintys gyventojai privalo laikytis griežtų higienos, srautų valdymo ir kitų reikalavimų.
Daugiau informacijos rasite čia

Informaciją gausite iš Eigulių seniūnijos patalpose dirbančių Kauno miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus Asmenų aptarnavimo poskyrio specialistų tel. (8 37) 722223.

Veikla: konsultuoja pareiškėjus socialinės paramos, išmokų vaikams skyrimo klausimais, priima prašymus ir reikalingus dokumentus dėl išmokos vaikui, socialinės paramos mokiniams ir piniginės socialinės paramos nepasiturinčioms šeimoms ir vieniems gyvenantiems asmenims.

Dėl teisės į būsto šildymo išlaidų, geriamojo vandens išlaidų ir karšto vandens išlaidų kompensacijų galite kreiptis į Socialinės paramos skyrių internetu.

Daugiau informacijos apie socialinės paramos skyriaus veiklą nuorodoje: socialinė parama.

Informacija apie „Socialinių paslaugų centro“ veiklą seniūnijoje

Kauno miesto socialinių paslaugų centro Socialinių paslaugų bendruomenei skyriaus socialinės darbuotojos Eigulių seniūnijoje (11 kabinetas):

Neringa Valentė tel.: 8 674 64256 el. paštas: n.valente@kaunospc.lt

Ramunė Bučinskaitė tel.: 8 67375541 el. paštas: r.bucinskaite@kaunospc.lt

Veikla: konsultuoja seniūnijos gyventojus socialiniais klausimaisnustato seniūnijos gyventojų poreikius socialinėms paslaugoms gauti, priima prašymus dėl paramos maistu, organizuoja socialinę priežiūrą (pagalbą į namus).

Priėmimo laikas:

Pirmadieniais:  8.00-12.00          12.45-17.00

Antradieniais: 8.00-12.00           12.45-17.00

Trečiadieniais:  8.00-12.00         12.45-17.00

Ketvirtadieniais:  8.00-12.00      12.45-17.00

Penktadieniais:  8.00-12.00        12.45-15.45

 

Socialinės darbuotojos darbui su socialinės rizikos šeimomis (teikia socialines paslaugas socialinės rizikos šeimoms) (9 kabinetas):

Atvejo vadybininkė  Elena Bėliakienė tel.: 860346863 el.paštas – e.beliakiene@kaunospc.lt

Socialinė darbuotoja  Laura Alijošiūtė tel.: 8 646 62621 el. paštas:  l.alijosiute@kaunospc.lt

Socialinė darbuotoja  Rosita Stasiukaitienė  tel.: 8 607 98232 el. paštas:  r.stasiukaitiene@kaunospc.lt

Veikla:
Atvejo vadybininkas vertina pagalbos vaikui ir (ar) šeimai poreikius ir numato galimus pagalbos šeimai būdus įtraukdamas į ši procesą šeimą, telkia pagalbos teikėjus planuojant ir teikiant pagalbą vaikui ir šeimai, inicijuoja socialinį darbą su šeimos socialine aplinka tam, kad šeima galėtų sėkmingiau integruotis visuomenėje. Taip pat atvejo vadybininkas pagal poreikį koordinuoja prevencinę pagalbą, pasitelkiant šeimos socialinę aplinką, bendruomenę, socialinius darbuotojus ir kitus pagalbos teikėjus renkant ir analizuojant informaciją apie pagalbos teikėjus vietos bendruomenėje.
Socialinis darbuotojas teikia šeimoms ir vaikams bendrąsias socialines paslaugas (informavimo, konsultavimo, tarpininkavimo ir atstovavimo, maitinimo organizavimo, transporto organizavimo, aprūpinimo būtiniausiais daiktais ir drabužiais), teikia šeimoms ir vaikams socialinės priežiūros (socialinių įgūdžių ugdymo, palaikymo ir (ar) atkūrimo) paslaugas, juos konsultuojant (individualiai ir grupėmis), teikiant emocinę bei socialinę pagalbą ir didinant šeimos motyvaciją dalyvauti kompleksinės pagalbos ar prevencinės pagalbos teikimo procese, pozityvios tėvystės mokymuose, šeimos stiprinimo programose, nesmurtinio elgesio mokymo programose, priklausomybės ligų gydymo ir kitose programose.

Daugiau informacijos apie Kauno miesto socialinių paslaugų centro veiklą galite rasti internetiniame puslapyje www.kaunospc.lt

Dėl nusiskundimų socialinių darbuotojų, teikiančių socialines paslaugas prašome kreiptis:

Roberta Motiečienė, Kauno miesto socialinių paslaugų centro direktorė, tel. 8 37 242507, el. paštas:  r.motieciene@kaunospc.lt

 

 

Jūsų vardas (būtina)

Jūsų el. pašto adresas (būtina)

Tema

Jūsų žinutė

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content