Atvira jaunimo erdvė – galimybė atrasti save

Kauno suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre rugsėjo 3 dieną duris atvėrė – atvira jaunimo erdvė. Pagrindinis atviros erdvės tikslas – Kauno jaunimui pasiūlyti įdomių laisvalaikio leidimo būdų, padėti atrasti savyje dar neatrastų pomėgių bei skatinti asmeninio tobulėjimo raišką.

Ši atvira erdvė skirta 14-29 metų žmonėms, kurie savo laisvą laiką norėtų praleisti tarp kitų jaunų žmonių. Erdvė išsiskiria tuo, kad čia susirinkę galės rinktis, ką veikti. Norintys mokytis, ieškoti darbo galės tai sėkmingai daryti pasitelkę, mokykloje dirbančių, specialistų pagalbą, norintys nieko neveikti galės tiesiog naudotis internetu, klausytis muzikos ar bendrauti. Norintys užsiimti įdomesnėmis veiklomis galės rinktis iš plataus veiklų asortimento, nuo fotografijos, anglų kalbos ar ,,break dance“ šokių užsiėmimų.

Atviros erdvės koordinatoriai – Edita, Saulius, Sigitas ir Adomas mano, kad svarbiausia išsiaiškinti, ko norės patys erdvės lankytojai, tuomet kartu su jais ir ieškoti geriausio būdo kaip kurti tokią erdvę. Koordinatoriai tikisi, kad diskusijų forma galės kartu su jaunimu rasti geriausius sprendimus, o kol kas jiems svarbiausia, kad visi atvykę čia jaustųsi saugiai.

 

Atvira erdvė dirbs kiekvieną darbo dieną, nuo 8 iki 20 valandos vakaro, visi užsiėmimai – nemokami. Visi asmenys nuo 14 iki 29 metų laukiami Sandėlių g. 7, Kaune.

 

Skip to content