Siunčiama nuotrauka

VšĮ “Moters pagalba moteriai” organizuoja 18 – 28 metų jaunų moterų grupę, kurios tema Kaip kurti santykius poroje…

Grupės metu kalbėsime apie tai, kaip sąmoningai rinktis sau gyvenimo draugą. Aptarsime kaip tėvų šeimos modelis pasireiškia jų vaikų šeimos kūrime. Gilinsimės į signalus, į kuriuos svarbu atsižvelgti prieš kuriant ilgalaikius santykius. Stiprinsime pasitikėjimą savimi, savo vertės pajautimą. Sieksime save giliau pažinti, bandysime suprasti ko AŠ noriu. Susitikimų metu dalinsimės savo patirtimi, išgyvenimais, kalbėsime, diskutuosime, bus naudojami įvairūs kūrybiniai metodai.

Grupės užsiėmimų ciklą sudaro 10 susitikimų, kiekvieno susitikimo trukmė – 3 val. Pirmas susitikimas – 2019 m. lapkričio 11 d., 18.00 val. Grupę ves psichologė Jūratė Galdikienė. Susitikimai vyks VšĮ “Moters pagalba moteriai” patalpose, V. Sladkevičiaus g. 5-3, Kaunas.

Registracija į grupę ir daugiau informacijos tel. 861840044 arba el. p. info@moters-pagalba.lt. Būtina išankstinė registracija.

 Laukiame Jūsų!

Grupės užsiėmimai yra finansuojami Europos Socialinio fondo ir skirti Kauno miesto gyventojams. Grupė organizuojama kaip projekto „Kauno bendruomeniniai šeimos namai“ (08.4.1-ESFA-V-416-11-0002) dalis.

Skip to content